یادداشت عباس عبدی و گاف من و تو
کد خبر: 1001920
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ce0
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۰
شبکه من و تو که تعدادی مجری زرد را که نهایت اطلاعات عمومی‌شان مدل رقص و لباس خواننده‌هاست و نهایت فعالیت سیاسی‌شان مجیزگویی ته‌مانده پهلوی ا‌ست، کارشناس و مجری سیاسی جا زده، باز هم یک خطای مضحک انجام داد. این شبکه یادداشت عباس عبدی را که بر مبنای تخیل عبدی از زبان سینا کمالخانی، منتخب رد صلاحیت شده تفرش نوشته شده بود، به عنوان سخنان این فرد منتشر کرد!
سرویس سیاسی جوان آنلاین: عباس عبدی دو روز پیش یادداشتی منتشر کرد که در آن خود را جای سینا کمالخانی گذاشته تا توضیح دهد چرا او برای کاندیداتوری مدرک جعلی ارائه داده است. عبدی خود را جای این فرد گذاشته بود و نوشته بود «من سینا کمالخانی هستم» و بعد مطالبی را آورده بود، از جمله «کسانی از دانشگاه آکسفورد مدرک جعل می‌کردند. من برای رعایت احتیاط، ‏مؤسسه آموزشی تفتان در دورافتاده‌ترین نقطه کشور یعنی زاهدان را انتخاب کردم. حداقل از ‏این نظر نگاهم به داخل بود. ولی چرا این کار را کردم؟ برای اینکه شرط لازم ‏نماینده‌شدن، داشتن مدرک کارشناسی ارشد بود. خوب سطح من خیلی بالاتر بود.»

عبدی با زبان استهزا و از زبان این فرد، انتقادات خود به رنگ باختن سواد و دانش در قبال مدرک را بیان کرده بود، اما شبکه من و تو، این یادداشت را به عنوان سخنان سینا کمالخانی منتشر کرد.

گاف معروف من و تو، ادعای ورود نیرو‌های سپاه از دریا به شهر ایذه خوزستان است تا از سقوط شهر به دست معترضان جلوگیری کنند، در حالی که ایذه صد‌ها کیلومتر با دریا فاصله دارد. گفتنی است سینا کمالخانی کاندیدای انتخابات مجلس ۲ اسفند ۹۸ بود که رأی هم آورد، اما اخیراً روشن شد، مدرک کارشناسی ارشد او که شرط نمایندگی مجلس است، معتبر نیست.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار