مخابرات خسارت قطعی اینترنت را طبق قرارداد پرداخت می کند
کد خبر: 1001804
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cc8
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
کارشناس مسئول بازاریابی در برنامه رادیویی چتر مخابرات اصفهان:
احمد تمیزی گفت: مشترکین اینترنت مخابرات بر اساس قراردادهای جبران خسارت فی مابین میتوانند نسبت به دریافت خسارت از قطعی اینترنت اقدام نمایند .

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان ، کارشناس مسئول بازاریابی در برنامه رادیویی چتر ارتباط مخابرات اصفهان در پاسخ به سوال یکی از مشتریان در خصوص نحوه پرداخت خسارت به مشترکین در قبال قطعی اینترنت بیان داشت :  شرکت مخابرات ایران – منطقه اصفهان برای پرداخت خسارت طبق قرارداد در خصوص طرح ها و سرویس های مختلف عمل می نماید .

تمیزی افزود : سرویس های اینترنتی مشترکین بر اساس پرداخت SLA برنز می باشد و این بدان معناست که  به عنوان مثال اگر مشترکی سرویس اینترنت را بصورت یکماهه از مخابرات دریافت نماید باید 98 درصد از زمان یکماه را وصل باشد . این تعهد SLA برنز بوده و اگر بیشتر از 2 درصد از زمان یک ماهش قطعی داشته باشد می تواند با درخواست کتبی میزان شارژ از دست رفته را به صورت خسارت از مخابرات دریافت نماید .

وی در ادامه به استفاده از اینترنت در برخی از مشاغل حساس اشاره نمود و اظهار داشت : برخی از مشاغل تجاری با حساسیت زمانی بیشتر واستفاده طولانی تراز اینترنت استفاده می نمایند،  مخابرات  برای این دسته از مشترکین تجاری در قالب سرویس های ویژه قراردادهای جبران خسارت به نام نقره ، طلا و الماس در نظر گرفته است.

سطح پرداخت خسارت  SLAبرای مشترکین تجاری نیز  براساس قرارداد و در  سه حالت نقره،طلا و الماس با درصد وصل بودن اینترنت در طول مدت طرح در نظر گرفته شده است و در صورتی که اینترنت مشترکین تجاری در زمان های بیشتری از درصد اعلام شده قطع باشد می توانند با ارائه درخواست کتبی نسبت به دریافت خسارت اقدام نمایند .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار