توزیع 17 هزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه
کد خبر: 1001332
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004CUW
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:
سردار شاکرمی گفت: اجرای رزمایش دفاع بیولوژیک در تمام شهرستان های استان، ضدعفونی کردن کلیه معابر و محله ها توسط گروه های جهادی و پایگاه های مقاومت در چندین نوبت، کمک به دولت در جهت طرح غربالگری افراد مبتلا به کرونا، کمک به ناجا در جهت کنترل ورود و خروج خودروها، راه اندازی ۲۰ کارگاه ماسک سازی و تولید بیش از ۶۰۴ هزار ماسک، به کارگیری ۳ هزار و ۳۹۸ گروه جهادی در راستای خدمت رسانی، کمک به تامین کادر درمانی بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی و کمک در تجهیز مکان های قرنطینه از جمله خدمات این نهاد در راستای مبارزه با شیوع کرونا بوده است.
آزادپور
 
 سردار  شاکرمی ، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ، در مراسم رزمایش کمک مومنانه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهر ایلام، اظهار کرد: سپاه استان ایلام از همان ابتدای شیوع کرونا در استان، با تمام ظرفیت و توان خود برای مقابله با این ویروس منحوس وارد میدان شد.

 وی، گفت: اجرای رزمایش دفاع بیولوژیک در تمام شهرستان های استان، ضدعفونی کردن کلیه معابر و محله ها توسط گروه های جهادی و پایگاه های مقاومت در چندین نوبت، کمک به دولت در جهت طرح غربالگری افراد مبتلا به کرونا، کمک به ناجا در جهت کنترل ورود و خروج خودروها، راه اندازی ۲۰ کارگاه ماسک سازی و تولید بیش از ۶۰۴ هزار ماسک، به کارگیری ۳ هزار و ۳۹۸ گروه جهادی در راستای خدمت رسانی، کمک به تامین کادر درمانی بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی و کمک در تجهیز مکان های قرنطینه از جمله خدمات این نهاد در راستای مبارزه با شیوع کرونا بوده است.

 فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام بیان کرد: قبل از تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش کمک مومنانه، ۴ هزار و ۹۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۱.۵ میلیارد تومان شامل ۲۱۰۰ بسته توسط سپاه و بسیج و ۲۸۰۰ بسته توسط خیرین استان بین افراد آسیب دیده از کرونا در سطح استان توزیع شد.

 سردار شاکرمی گفت:با تاکیدات و دستور مقام معظم رهبری در خصوص کمک مومنانه، سپاه و بسیج به عنوان فرزندان ملت و به عنوان نهاد مردمی، با محوریت پایگاه های مقاومت و مساجد اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی و شناسایی افراد آسیب دیده از کرونا کرد.

 وی بیان کرد: رزمایش کمک مومنانه از نیمه شعبان با فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز و امروز در مرحله اول رزمایش با کمک سپاه و بسیج و پویش امید و همدلی، ۱۰ هزار بسته معیشتی به ارزش تقریبی ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در بین اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع می شود.

 فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خاطرنشان کرد:  مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در اولین فرصت با توزیع ۱۷ هزار بسته معیشتی به ارزش ۵ میلیارد تومان برگزار می شود که این کمک ها و این رزمایش، نه اولین و نه آخرین رزمایش در راستای خدمات رسانی به مردم خواهد بود.

 سردار شاکرمی با بیان اینکه سهم بسیج و سپاه در برگزاری این رزمایش از دیگر دستگاه ها بیشتر است، گفت: بسیج و سپاه از بطن مردم هستند و  می توانند در همه صحنه ها به کمک مردم بشتابند و امروز وظیفه دینی همه ماست که این حرکت ها را ادامه دهیم.

 وی اظهار کرد:  در اهدای این کمک ها، هیچ منتی وجود ندارد، جلودار این حرکت بسیج و روحانیت بودند، مردم در لحظه های سخت کنار ما بودند و نظام را همراهی کردند، مردم صاحب این نظام هستند و امروز نیز ما در خدمت مردم و در کنار مردم هستیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار