ورزش - توپ و تور
توپ و تور
تیم ملی والیبال ایران برای صعود به المپیک ۲۰۲۰ توکیو مسابقات قاره‌ای را پیش رو دارد.
سرعتی زن تیم ملی والیبال درباره آسیب دیدگی اش گفت: فیزیوتراپی را ادامه می‌دهم و احتمالا به دو بازی اول نخواهم رسید.
نتیجه بازیکن‌سالاری در والیبال
خوش‌خبر باز هم داستان شد، اما این‌بار استعفا و کنار رفتنش از سرپرستی تیم ملی والیبال، برکناری که با واکنش تندی از سوی کاپیتان تیم ملی همراه بود. واکنشی غیرقابل دفاع که نتیجه بی‌تفاوتی‌ها به بازیکن‌سالاری است که امروز خود را به این شکل نشان می‌دهد.
حاشیه‌ای بر حضور 5 بازیکن ایرانی در فصل جدید لیگ سری A
والــیبال دوست‌های کشورمان امسال بیشتر از همیشه نگاه‌شان به لیگ ایتالیا خواهد بود، یکی از معتبرترین لیگ‌های والیبال دنیا که در فصل جدید با حضور پنج‌بازیکن ایرانی در این رقابت‌ها برای هواداران والیبال جذاب‌تر هم شده است.
تیم ملی والیبال ایران امروز در نخستین گامِ بازی‌های آسیایی موفق به کسب پیروزی مقابل پاکستان دست شد.
انتقاد‌های آسمانخراش‌ها از بی‌توجهی و پرداخت نشدن حقوق پیش از اعزام به جاکارتا
آسمانخراش‌های ایران برای قهرمانی در بازی‌های آسیایی با یکدیگر هم‌قسم شده‌اند. تیم ملی بسکتبال کشورمان در حالی به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اعزام می‌شود که حامد حدادی، ستاره این تیم با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند.
احمد ضیایی رئیس فدراسیون والیبال در گفتگو با «جوان آنلاین»:
رئیس فدراسیون والیبال معتقد است که قهرمانی تیم جوانان در آسیا بهترین پاسخ به کسانی بود که می گفتند با خداحافظی نسل طلایی، موفقیت های والیبال هم به پایان می رسد.
انتقاد سرمربی تیم ملی وزنه برداری از فدراسیون جهانی وزنه برداری
طبق پیش بینی بالاخره فدراسیون جهانی وزنه برداری ، وزن های جدید سال ۲۰۱۹را اعلام کرد که ۱۰ وزن برداران باید در وزن های ۵۵-۶۱-۶۷-۷۳-۸۱-۸۹-۱۰۲ – و +۱۰۹ کیلوگرم با هم به رقابت بپردازند البته برای مسابقات المپیک وزن های ۵۵-۸۹ و ۱۰۲ کیلوگرم حذف می شوند.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با سرپرست تیم ملی والیبال
اسامی تیم ملی والیبال کشورمان در حالی برای مسابقات آسیایی جاکارتا اعلام شد که پیش از این ضیایی رئیس فدراسیون والیبال بارها و بارها اعلام کرده بود که به خاطر ترافیک مسابقات ، تیم "ب" در این رقابتها شرکت خواهد کرد اما بعد از این که تیم ملی نتوانست در لیگ ملت ها نتیجه لازم را کسب کند به یکباره همه چیز تغییر کرد و دوباره قرار شد همان تیم اصلی در جاکارتا به میدان برود.
ایران ۳- بلغارستان یک
تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدارش در هفته پنجم از لیگ ملت ها در حالی میزبان تیم ملی بلغارستان بود که توانست در حضور بیش از سه هزار تماشاگر این تیم را شکست دهد.