ورزش - توپ و تور
توپ و تور
بررسی وضعیت والیبال و بلاتکلیفی فدراسیون در گفت‌وگوی «جوان» با بهروز عطایی
مشخص نکردن زمان انتخابات فدراسیون والیبال و تأثیر آن بر عملکرد تیم ملی آن هم در سال منتهی به المپیک ازجمله مسائلی بود که بهروز عطایی، مربی و کارشناس والیبال در گفتگو با «جوان» به آن‌ها اشاره کرد.
سرپرست تیم ملی والیبال با تشریح برنامه‌های کلی این تیم، گفت: ایگور کولاکوویچ مسابقات لیگ را در ایران تماشا خواهد کرد و ۱۶ بازیکن را برای مسابقات گزینشی المپیک انتخاب می‌کند.
ایتالیا ۳ – ایران دو
تیم ملی والیبال ایران در دهمین بازی خود از رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۹ با ارائه یک بازی ضعیف در حالی که می‌توانست ایتالیا را مغلوب کند ۳ بر یک تن به شکست داد تا ناتوانی کولاکوویچ در اداره تیم ملی مشخص شود.
تیم ملی والیبال ایران برای صعود به المپیک ۲۰۲۰ توکیو مسابقات قاره‌ای را پیش رو دارد.
سرعتی زن تیم ملی والیبال درباره آسیب دیدگی اش گفت: فیزیوتراپی را ادامه می‌دهم و احتمالا به دو بازی اول نخواهم رسید.
نتیجه بازیکن‌سالاری در والیبال
خوش‌خبر باز هم داستان شد، اما این‌بار استعفا و کنار رفتنش از سرپرستی تیم ملی والیبال، برکناری که با واکنش تندی از سوی کاپیتان تیم ملی همراه بود. واکنشی غیرقابل دفاع که نتیجه بی‌تفاوتی‌ها به بازیکن‌سالاری است که امروز خود را به این شکل نشان می‌دهد.
حاشیه‌ای بر حضور 5 بازیکن ایرانی در فصل جدید لیگ سری A
والــیبال دوست‌های کشورمان امسال بیشتر از همیشه نگاه‌شان به لیگ ایتالیا خواهد بود، یکی از معتبرترین لیگ‌های والیبال دنیا که در فصل جدید با حضور پنج‌بازیکن ایرانی در این رقابت‌ها برای هواداران والیبال جذاب‌تر هم شده است.
تیم ملی والیبال ایران امروز در نخستین گامِ بازی‌های آسیایی موفق به کسب پیروزی مقابل پاکستان دست شد.
انتقاد‌های آسمانخراش‌ها از بی‌توجهی و پرداخت نشدن حقوق پیش از اعزام به جاکارتا
آسمانخراش‌های ایران برای قهرمانی در بازی‌های آسیایی با یکدیگر هم‌قسم شده‌اند. تیم ملی بسکتبال کشورمان در حالی به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اعزام می‌شود که حامد حدادی، ستاره این تیم با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند.
احمد ضیایی رئیس فدراسیون والیبال در گفتگو با «جوان آنلاین»:
رئیس فدراسیون والیبال معتقد است که قهرمانی تیم جوانان در آسیا بهترین پاسخ به کسانی بود که می گفتند با خداحافظی نسل طلایی، موفقیت های والیبال هم به پایان می رسد.