انتقاد سرمربی تیم ملی وزنه برداری از فدراسیون جهانی وزنه برداری
طبق پیش بینی بالاخره فدراسیون جهانی وزنه برداری ، وزن های جدید سال ۲۰۱۹را اعلام کرد که ۱۰ وزن برداران باید در وزن های ۵۵-۶۱-۶۷-۷۳-۸۱-۸۹-۱۰۲ – و +۱۰۹ کیلوگرم با هم به رقابت بپردازند البته برای مسابقات المپیک وزن های ۵۵-۸۹ و ۱۰۲ کیلوگرم حذف می شوند.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با سرپرست تیم ملی والیبال
اسامی تیم ملی والیبال کشورمان در حالی برای مسابقات آسیایی جاکارتا اعلام شد که پیش از این ضیایی رئیس فدراسیون والیبال بارها و بارها اعلام کرده بود که به خاطر ترافیک مسابقات ، تیم "ب" در این رقابتها شرکت خواهد کرد اما بعد از این که تیم ملی نتوانست در لیگ ملت ها نتیجه لازم را کسب کند به یکباره همه چیز تغییر کرد و دوباره قرار شد همان تیم اصلی در جاکارتا به میدان برود.
ایران ۳- بلغارستان یک
تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدارش در هفته پنجم از لیگ ملت ها در حالی میزبان تیم ملی بلغارستان بود که توانست در حضور بیش از سه هزار تماشاگر این تیم را شکست دهد.
ایران ۳- کره جنوبی یک
تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدارش در هفته پنجم از لیگ ملت های والیبال در حالی میزبان تیم ملی والیبال کره جنوبی بود که توانست در یک بازی تشریفاتی ۳ بر یک کره جنوبی را شکست دهد.
لیگ ملت های والیبال
هفته پنجم لیگ ملت های والیبال در حالی از جمعه به میزبانی کشورمان آغاز می شود که شاگردان کولاکوویچ باید یکم،دوم و سوم تیرماه به ترتیب برابر تیم های کره جنوبی ، بلغارستان و آلمان صف آرایی کنند.
هفته پنجم بازی‌ها در تهران تشریفاتی شد
تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی از هفته پنجم در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب آمریکا شد تا عملا از صعود به مرحله نهایی رقابتها بازماند. پیش از این شاگردان کولاکوویچ در چهار هفته اخیر تنها موفق به کسب ۴ پیروزی شده بودند.
هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال
تیم ملی کشورمان در ادامه رقابتهای هفته سوم لیگ ملت های والیبال در یک ماراتن سخت و طولانی ۳ بر ۲ از صربستان شکست خورد.
ایران ۳- لهستان صفر
تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار از هفته چهارم لیگ ملت های والیبال موفق شد با درخشش جوانانش تیم قدرتمند لهستان را شکست دهد و سه امتیاز مهم را کسب کند. این در حالی است که لهستانی ها پیش از این فقط یک شکست را در کارنامه داشتند و این دومین شکست آنها محسوب می شود.
در آخرین بازی ازهفته سوم مسابقات لیگ ملت های والیبال، تیم ملی کشورمان برابر میزبان مسابقات فرانسه قرار گرفت که با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد.
لیگ ملت های والیبال
هفته سوم لیگ ملت های والیبال در حالی از ساعت ۱۶ برای کشورمان آغاز می شود که شاگردان کولاکوویچ در اولین بازی باید به مصاف تیم ملی والیبال چین بروند. تیم ملی والیبال کشورمان بر خلاف انتظار در دو هفته گذشته در ۵ دیدار خود فقط ۲ برد برابر استرالیا و آرژانتین را کسب کرده و در حال حاضر با ۵ امتیاز در رده ۱۳ جدول لیگ ملت ها قرار دارد.
۲