دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات گفت: متأسفانه در برنامه هفتم توسعه هیچ بندی در زمینه مبارزه با دخانیات قید نشده است.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اعلام کرد: در حوزه مسئولیت خود علاوه بر اجرای وظایف محوله، با جدیت پیگیر مقابله با مظاهر مختلف فساد در جامعه است.
در شهرنو زمان پهلوی جنایات بسیاری رخ می‌داد. زمان تخریب تعداد زیادی بقایای انسان پیدا کردیم که با اعترافات برخی از زنان مشخص شد که این بقایای اجساد افرادی است که به قتل رسیده و در آنجا دفن شده‌اند.
افزایش استفاده از شبکه ­های اجتماعی موبایل به رغم استفاده مفیدی که دارند، موجب دوری اعضای خانواده شده است. به لحاظ فیزیکی به هم نزدیک هستند اما فاصله عاطفی و معنوی زیادی بین آنهاست و باعث می­ شود افراد خانواده کمترین مراوده و گفتگویی صمیمی را با هم داشته باشند. این تنها مشکل نیست بلکه آسیب­ های دیگری در روابط خانوادگی از جمله، سست ­شدن بنیاد خانواده­­ ها، طلاق عاطفی زوجین و کمرنگ شدن صمیمیت میان اعضای خانواده و همچنین گسترش شکاف نسلی را فراهم کرده است.
آتش پنهانی که زیر چهره شهرها است
طلاق های صوری با هدف کسب منابع مادی یا منافع اجتماعی باعث شده تا برخی افراد برای ادامه زندگی صیغه 99 ساله بخوانند.
مرکز پژوهش‌های مجلس برای کاهش سن ازدواج پیشنهاداتی ارائه داد
طبق گزارش جدید مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، بالا بودن هزینه های زندگی مشترک، عدم اشتغال جوانان و پیدا نکردن گزینه مناسب ازدواج سه اولویت اول عدم ازدواج بهنگام جوانان قرار دارند.
مسئولان برای اوقات فراغت نسل جدید تدبیر جدی داشته باشند
طبق گفته دبیرکل جمعیت مبارزه با دخانیات، نوجوانان می‌گویند "برای گذران اوقات فراغت؛ امکانات تفریحی و ورزشی رایگان وجود ندارد. "
اندر حکایت مدلینگ ها و مانتوهای شیشه ای
مشاهدات از فروشگاه های لاکچری تهران و صحبت های رییس اتحادیه پوشاک، نشان می دهد پدیده مانتوهای جلوباز و عادی سازی پوشش نامتعارف در میان بانوان حکایت از یک پروژه دقیق و حساب شده دارد.
در شرایط پیچیده اقتصادی و اجتماعی خانواده‌هایی که قبل‌تر بچه‌هایشان را سر راه می‌گذاشتند ترجیح می‌دهند نوزادشان را بفروشند و در برابر واگذاری سرپرستی، سرنوشت و آینده فرزندشان از دیگران پول هم بگیرند.
به بخش نوزادان بیمارستان امام خمینی (ره) که سر برنید با نوزادانی مواجه خواهید شد که برای ترک اعتیاد بستری‌اند.