وزیر بهداشت: هیچ اختلافی بین تصمیم‌گیران وجود ندارد
کد خبر: 997483
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BUR
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
سعید نمکی گفت: بحث‌هایی درباره اختلاف در دولت درباره اعمال برخی سیاست‌ها وجود دارد که باید بگویم این حرف‌ها درست نیست و هیچ اختلافی وجود ندارد.
سروی سیاسی جوان آنلاین: وزیر بهداشت در گفت‌وگوی تلویزیونی خود اظهار کرد: بحث‌هایی درباره اختلافات در دولت برای اعمال محدودیت‌ها ایراد می‌شود که باتید بگویم هیچ اختلافی در این زمینه نداریم. بحث‌های کارشناسی وجود دارد که ممکن است همخوانی‌ها زمان ببرد. همکاران ما از دریچه سلامت به مسائل نگاه می‌کنند که نگاه درستی است، چون می‌دانیم مزمن شدن بیماری آسیب اصلی را به اقتصاد وارد می‌کند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با توجه به سابقه حدودا ۵ ساله‌ای که در سازمان برنامه و بودجه دارم، تاحدودی اشراف و آگاهی به مسائل بودجه دارم و من می‌دانم که کشور چه تنگنا‌هایی دارد و باید یه سری مسائل را بازنگری کنیم. به هرحال باید بگویم هیچ اختلاف نظری نداریم و در هیچ زمانی این وفاق و همدلی و برادری حاکم نبوده است. در بستن اماکن متبرکه، لغو برنامه‌های مهم مذهبی و سیاسی کشور بعضا با یک تلفن کار را انجام دادیم و اصلا ناهماهنگی ندیدیم و با یک صمیمیت و همدلی این راه را ادامه می‌دهیم. امروز روز محبت و همدلی است و لطفا بر طبل اختلاف ندمید.

وزیر بهداشت گفت: امیدوارم روز‌های آینده به سمت مهار این بیماری برویم همانطور که در برخی استان‌ها به این مرز نزدیک شده‌ایم. اما این به این معنا نیست که به سرعت همه اصول و فاصله‌گذاری‌ها و مسائل بهداشتی را کنار بگذاریم که در این صورت این اژد‌ها دوباره بیدار می‌شود.

نمکی گفت: ما داریم به سراغ کانون‌هایی می‌رویم که علامت ندارند و ویروس را جابجا می‌کنند. خوشه‌های آلوده بدون علامت را از امروز شناسایی خواهیم کرد. علاوه بر پیگیری موارد اولیه تشخیصی، در کنار یافتن موارد بودن علامت کار را دنبال می‌کنیم.
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار