امنیت جامعه شرط تحقق جهش تولید
کد خبر: 997028
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BN6
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه تأمین امنیت جامعه یکی از مهمترین شروط تحقق جهش تولید است، گفت: مبارزه با قاچاق کالا، پول‌شویی، سوداگری، دلالی و اخلالگران حوزه‌های ارزی و اقتصادی و متخلفان حوزه‌های سایبری می‌تواند در جهش تولید نقش مستقیم داشته باشد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سردار حسین رحیمی در پانزدهمین قرارگاه نوروزی پلیس پایتخت با اشاره به اینکه پلیس پایتخت با همدلی، اخوت و هم افزایی توانست سال‌۹۸ را با همه فراز و نشیب‌هایش سربلند و موفق سپری نماید گفت: در موضوع ویروس منحوس و ناشناخته کرونا نیروی انتظامی بعد از کادر پزشکی و درمانی از جمله سازمان‌هایی بود که با جدیت و حساسیت انجام وظیفه کرد که به عنوان نمونه می‌توان به کشفیات چند ده‌میلیونی دستکش، ماسک و مواد ضد عفونی کننده و تشکیل کمیته‌های هفتگانه اشاره کرد.

رئیس پلیس پایتخت با تأکید بر اینکه همه تمهیدات و حساسیت‌های اعمال شده در حوزه کرونا باید با جدیت دنبال شود، افزود: رعایت اصل فاصله گذاری اجتماعی و رعایت اصول بهداشتی فردی و اجتماعی در حوزه کارکنان، ارباب رجوع و حتی متهمان و مجرمان باید کما فی السابق در دستور کار باشد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به نامگذاری سال‌۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به سال «جهش تولید» خاطرنشان کرد: در راستای تحقق شعار سال «جهش تولید» پلیس از ظرفیت و قابلیت‌های بالایی برخوردار است که باید به این مهم جامه عمل پوشانده شود.

وی با تأکید بر اینکه تأمین امنیت جامعه یکی از مهمترین شروط تحقق جهش تولید می‌باشد، چراکه در سایه امنیت است که رونق و شکوفایی در عرصه‌های مختلف تحقق پیدا می‌کند، بیان داشت: مبارزه با قاچاق کالا، پول‌شویی، سوداگری و دلالی و اخلالگران حوزه‌های ارزی و اقتصادی و متخلفان حوزه‌های سایبری می‌تواند در جهش تولید نقش مستقیم داشته باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار