حفظ فضای خانوادگی آرام
کد خبر: 996717
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BI5
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان:
سید محمد قلمکاریان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان برای کودکان و نوجوانان اصفهانی که امسال در خانه ماندند نخستین مهرواره شعر، داستان و تصویرگری طنز را با عنوان نقل سپید خنده برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری استان اصفهان، دکتر سید محمد قلمکاریان با بیان اینکه حفظ یک فضای خانوادگی آرام و دلنشین برای ایجاد احساس امنیت در بین اعضاء خانواده در این زمانی که ویروس کرونا دامنگیر شده است از اهمیت اساسی برخوردار است اظهار داشت: در این روزها که شهروندان در ایام شیوع بیماری کرونا باید در خانه‌ بمانند و مراسم‌ و مهمانی‌ها نیز لغو شده اند بهانه‌گیری کودکان برای خانواده‌ها در واحدهای مسکونی به معضلی تبدیل شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه در همین راستا کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان امیدی است تا شادمانی عیدی دهد و لبخند را بر لب های کودکان و نوجوانان بنشاند گفت: کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان اصفهان  با نقل سپید خنده بر آن است تا از نویسندگان و شاعران و تصویر گران و فعالانی که برای کودکان و نوجوانان می نگارند و نقش های ماندگار رقم می زنند بخواهد این بار به این اتفاق همه گیر با دیدگاهی طنز بنگرند و به خلق اثر بپردازند .

ایشان در ادامه به هدف برگزاری مهرواره نقل سپید خنده توسط انجمن فعالان کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان اشاره کرد و گفت: برگزاری این جشنواره طنز بهانه ای است برای خلق تازه ترین لبخندها، در این روزهای  بی لبخند و  این جشنواره به گونه ای برنامه ریزی شده است که بتوانیم همگام با یکدیگر برای کودکان و نوجوانان سرزمینمان گام های ارزنده برداریم.

وی در ادامه به موضوعاتی که برای این مهرواره در نظر گرفته شده است اشاره کرد و گفت: موضوعات فراخوان این مهرواره شامل؛ عید بدون عیدی، نوروز در قرنطینه، چشم‌های به در، درد و دل های دست هایم، تعطیلی‌های کشدار، دلتنگی های قرنطینه، پدرهای خانه نشین و موضوع آزاد هستند که علاقمندان می توانند در قالب؛ شعر، داستان و قالب های تصویرگری؛ کاریکاتور، کاریکلماتور و اینفوگرافی آثار خود رابه آدرس peykomid99@gmail.com  ارسال نمایند.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در ادامه افزود: شایان ذکر است آثار منتخب این مهرواره نیز در نشریه الکترونیکی فعالان کودک و نوجوان منتشر می شود.

سید محمد قلمکاریان در ادامه یادآور شد: فراخوان نقل سپیده خنده تکاپوی شما را می طلبد شما که دل هایتان برای بچه‌ها می‌تپد شاعران و نویسندگان تصویرگران کودکان و نوجوانان چشم به راه خلق آثار خوب طنز شما هستیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار