ممانعت پلیس از ورود شهروندان به پارک‌ها و بوستان‌ها
کد خبر: 996644
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BGu
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۲
فرمانده پلیس تهران گفت به خاطر سلامت مردم، در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی حضور در پارک‌ها و مراکز تفرجگاهی باید به صفر برسد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه این موضوع در روز ۱۳ فروردین امسال شدت بیشتری خواهد گرفت، عنوان داشت: حدود ۱۴۰۰ پارک کوچک و بزرگ در تهران داریم که بیش از ۱۰۰ مورد از این پارک‌ها عبارت از پارک‌های بزرگ و جنگلی هستند که امکان تردد خوردو در آن‌ها وجود دارد و همچنین ۱۹۰ پارک و بوستان بزرگ داریم که از ساعت ۵ صبح روز ۱۳ فروردین همه پارک ها، بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها مسدودو از وردو افراد به مراکز جلوگیری خواهد شد.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه از مردم عزیز درخواست می‌کنم که از حضور در مراکز و مجامع عمومی خودداری و رعایت کنند، گفت: همکاران ما برای امنیت مردم و برای اجرای دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا کشور شبانه روزی تلاش می‌کنند و در روز طبیعت از ۵ صبح تا ۲۴ در این مراکز حضور خواهند داشت و به اجرای ماموریت‌های محوله خواهند پرداخت.

وی با قدردانی از پزشکان و پرستارانی که در این ایام بطور جد و مجاهدانه بهانجام وظیفه مشغول هستند، بیان داشت: بیش از یک و نیم ماه است که عزیزان پزشکان و پرستاران دارند برای سلامتی مردم تلاش می‌کنند و مهمترین راهکار برای کمک و همراهی با این عزیزان پیوستن به پویش در خانه ماندن است.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه روز ۱۳ فروردین حضور در پارک‌ها ممنوع است و حتی اتراق و حضور در حاشیه پارک‌ها هم ممنوع است و در این طرح موتور سیکلت سوار‌ها و خودرو فرقی نخواهد داشت، افزود:کل پارک‌ها را بسته ایم و چنانچه کسی در حاشیه پارک‌ها توقف کند ۵۰۰ هزار تومان جریمه و در صورتی که به تذکر پلیس توجه نکنند خودروی آن‌ها توقیف خواهد شد.

این مقام ارشدانتظامی بااشاره به اینکه از ۵ صبح تا ۱۲ شب کل پارک‌ها کنترل و مراقبت خواهد شد و از توان پلیس ویژه، پلیس یگان امداد، پیشگیری، یگان خدمات شهرداری استفاده خواهد شد، بیان داشت: تمامی مبادی ورودی و خروجی پایتخت از ۸ فروردین کنترل می‌شود و انشالله این طرح را تا روزی که ابلاغ کنند ادامه می‌دهیم و فقط کسانی می‌توانند به تهران وارد شوند که ساکن تهران باشند.

وی با اشاره به اینکه در اجرای این طرح تا کنون به بیش از ۳۳۳ هزار خودرو تذکر داده ایم و تعداد اندکی را هم برگردانده ایم، گفت: حدود ۳۰۰۰ هزار خودرو در اجرای این طرح جریمه شده اند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه از ابتدای حلول سال تاکنون ۴۶ درصد ورودی و خروجی تهران نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش دارد که در سطح شهر تهران بالغ بر ۵۰ درصد کاهش تردد تاکنون داشته ایم، عنوان داشت: ایست بازرسی را به سه را نعلبندان برده ایم و در آنجا کنترل‌ها انجام می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار