فرار از کرونا با حیله هواپیما - تریلی!
کد خبر: 995761
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004B2f
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۰
یک دستگاه تریلی که هشت‌دستگاه خودروی پلاک تهران را به شهرستان بوشهر منتقل کرده‌بود از سوی مأموران پلیس توقیف شد. صاحبان این خودرو‌ها همراه خانواده‌شان برای فرار از کرونا به صورت هوایی به بوشهر رفته بودند و خودرو‌های خود را برای تفریح با تریلی به بوشهر منتقل کردند که ناکام ماندند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ساعت‌۷ صبح دیروز‌۲۶ اسفندماه مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بوشهر در خیابان طالقانی به یک دستگاه تریلی خودرو بر دو طبقه که حامل هشت‌خودرو بود مشکوک شدند و دستور ایست دادند. مأموران در بررسی و بازرسی از تریلی مشاهده کردند دو ردیف اول و آخر خودرو‌های حمل شده پلاک شهرستان است و شش‌خودروی دیگر بین خودرو‌های پلاک شهرستان که شامل خودرو‌های گرانقیمت لندکروز، بی‌ام و و مزدا پلاک تهران جا‌سازی شده است.

بدین ترتیب مأموران در مورد حمل خودرو‌های پلاک تهران از راننده تریلی تحقیق کردند که وی قصد داشت با تناقض‌گویی مأموران را فریب دهد که مأموران خودرو را توقیف و به پارکینگ پلیس منتقل کردند. مأموران پلیس برای روشن شدن موضوع دوباره از راننده تحقیق کردند که وی این بار در توضیح ماجرا گفت: من این خودرو‌ها را از تهران بارگیری کردم و برای حمل هر خودرو بین یک‌و نیم تا ۲‌میلیون تومان کرایه گرفتم و قرار بود در بوشهر به صاحبان خودرو که همراه خانواده‌هایشان برای تفریح به صورت هوایی به بوشهر آمده‌بودند تحویل دهم.

وی گفت: صاحبان خودرو از قبل در بوشهر خانه‌های مبله و هتل اجاره کرده‌بودند.

سرهنگ حاجی‌زاده، رئیس پلیس راهور استان بوشهر با بیان اینکه ماشین‌ها به پارکینگ انتقال داده‌شدند و راننده نیز برای بررسی تحقیقات بیشتر در اختیار مراجع انتظامی قرار گرفت به ایسنا گفت: با توجه به دستورالعمل جلوگیری از خودرو‌های غیربومی و دستور ملی که برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا صادر شده این عمل جرم محسوب می‌شود و به نوعی قانون را دور زده‌اند که این خودرو‌ها وارد بوشهر شوند، چون در مرز زمینی از تهران تا بوشهر از تردد آنان جلوگیری می‌شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار