بازنشستگان فولاد از ۲۷۰ مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران بهره مند می‌شوند
کد خبر: 995352
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Aw4
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
براساس تفاهم نامه‌ای که با حضور صادقی فر و مسرور انجام شد
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در راستای رسالت‌های مهم خود به منظور توسعه و ارتقا سطح سلامت جامعه و ایجاد نشاط اجتماعی بین آحاد مردم و کارگران بخصوص بازنشستگان و به استناد اهداف تعیین شده در ماده ۳ اساسنامه مجموعه‌های ورزشی و تفریحی کارگران کشور تفاهم نامه‌ای با صندوق بازنشستگی فولاد منعقد کرد تا بازنشستگان این صندوق به اتفاق خانواده‌های خود بتوانند از امکانات بیش از ۲۷۰ مجموعه ورزشی - تفریحی و اقامتی کارگران در سراسر کشور بهره‌مند شوند.
به گزارش جوان آنلاین به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، در نشست مشترکی که امروز با حضور دکتر صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و دکتر رضا مسرورمدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد تفاهم نامه همکاری متقابل بین طرفین به امضا رسید.
در این نشست که با حضور مهندس حیدری مدیر کل امور ورزشی و صالحی معاون اداری مالی صندوق بازنشستگی فولاد در محل صندوق بازنشستگی فولاد انجام شد معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرفیت‌ها و امکانات این وزارتخانه در حد بسیار خوبی است و از آنجا که گستره این امکانات در تمامی استان‌ها است بازنستگان فولاد و خانواده‌های ایشان می‌توانند از این امکانات به خوبی بهره‌مند شوند.
صادقی فر گفت: اتفاقا مجموعه‌های ورزشی عموما صبح‌ها کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و از طرفی شرایط بازنشستگان به گونه ایی است که طرف صبح فرصت و توان بیشتری برای استفاده از مجموعه‌های ورزشی و تفریحی دارند و یقینا این تفاهم نامه می‌تواند آغاز فصل جدیدی در سلامت بازنشستگان عزیز فولاد باشد.
رضا مسرور میر عامل صندوق بازنشستگی فولاد نیز با قدردانی از توجه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به موضوع نشاط و شادابی و سلامت بازنشستگان گفت: تبلیغات و اطلاع رسانی در این حوزه بیشتر باید صورت بگیرد تا اقشار مختلف جامعه هدف و به خصوص بازنشستگان و حتی مدیران بدانند که از چه ظرفیت و توانمندی بالایی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در جهت سلامت همه اقشار برخوردار است.
وی گفت: ما هم آماده همکاری متقابل هستیم و سعی می‌کنیم این تفاهم نامه آغاز یک فصل جدید بین صندوق و معاونت فرهنگی و اجتماعی و اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار