وزیر ورزش: اردوی المپیکی‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود
کد خبر: 995181
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AtJ
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
مسعود سلطانی فر گفت: باید منتظر بمانیم و ببینیم که وضعیت شیوع ویروس کرونا و نحوه مقابله کشور‌ها و نحوه غلبه آن‌ها بر این ویروس چگونه خواهد بود.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: تا آنجا که امکانش را داشته باشیم اردوهایمان را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهیم کرد. مسابقات کسب سهمیه المپیک یکی پس از دیگری در حال لغو شدن است. بطور مثال مسابقات کسب سهمیه کشتی که قرار بود ٨ فروردین در قرقیزستان برگزار شود، لغو شده و مسابقات انتخابی در وزنه برداری هم که قرار بود در ازبکستان برگزار شود، لغو شده است. مسابقات بسیاری از رشته‌ها هم که قرار بود در موعد خود برگزار شود، فعلا لغو شده است.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: با تدابیری که اتخاذ شده و با هماهنگی فدراسیون جهانی رشته‌ها و کمیته بین المللی المپیک و سایر کنفدراسیون‌های آسیایی، مسابقات انتخابی این رشته‌ها قرار است به زمان دیگری موکول شود. ما این زمان‌ها را فعلا نمی‌دانیم و اینکه آیا قبل از مرداد سال آینده مسابقات انتخابی برگزار می‌شود یا با موضوعی دیگر روبرو خواهیم بود؟

سلطانی فر همچنین گفت: باید منتظر بمانیم و ببینیم که وضعیت شیوع ویروس کرونا و نحوه مقابله کشور‌ها و نحوه غلبه آن‌ها بر این ویروس چگونه خواهد بود و قطعا شرایط مقابله و کنترل این ویروس بر روی تصمیمات بعدی ما موثر است.

وی ادامه داد:ما امیدواریم این بلیه جهانی هر چه زودتر خاتمه پیدا کند و جریان عمومی زندگی در کشور‌های مختلف جاری شود و ورزش هم مثل گذشته بتواند موجبات شور و شادی و شعف مردم را فراهم کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار