اولویت اول ما برای مبارزه با کرونا آموزش و پیشگیری است
کد خبر: 994637
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AkX
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
فرمانده سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج:
فرمانده سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج با بیان اینکه اولویت اول ما برای مبارزه با کرونا آموزش و پیشگیری است، افزود: در صورت درخواست کادر درمانی و پرستاری وزارت بهداشت این آمادگی وجود دارد که عزیزان بسیجی و پاسدار که آموزش‌های امدادی وپرستاری را دیده اند به کمک مدافعان سلامت بشتابند.

سرهنگ دوم پاسدار مجید زنجانی در نشست قرارگاه پدافند زیستی شهرستان کرج اظهار داشت:یکی از اهداف برگزاری جلسه هماهنگی تمام نهادها وگروههای جهادی بسیج با هم افزایی با دستگاههای مسئول این خدمات در تمام سطح شهر بصورت کامل وگسترده ویکپارچه صورت بگیرید.

وی در ادامه افزود:معاونت اطلاعات سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج در یک حرکت دنباله دار موفق به شناسایی چندین مورد محموله احتکاری مواد شوینده وضد عفونی کننده شناسایی نموده و با هماهنگی با مقام قضایی مجرمان دستگیر و تجهیزات مکشوفه رادر اختیار رده های مجازی قرار دادند که بحمدالله در شبکه توزیع در اختیار مردم قرار گرفت.

فرمانده ناحیه امام حسین (ع) کرج با تقدیر از فعالیت های گروههای جهادی وبسیج مردمی خاطر نشان کردند: 500نفر از اعضای گروه جهادی بسیج سرافراز چندین روز است که با تلاش مستمر شبانه روزی مراکز درمانی ومراگز خرید ومعابر عمومی وادرات پر رفت وآمد اقدام به ضدعفونی کردن می کنند وهیئات مذهبی نیز مشارکت شایسته ای در این امر خداپسندانه داشته اند.

وی تصریح کرد: در تمامی حوزه های بسیج محلات قرارگاههای پدافند زیستی محلی تشکیل شده است و با ارتباط گیری با عناصر پیشکسوت بسیجی وپاسدار که سابقه امدادی ودرمانی توانسته اند نقش فعال وتاثیر گزاری را ایفاء کنند.

در پایان پاسدار زنجانی با تشکر از زحمات خالصانه ومجاهدانه سیستم درمانی وپرستاری شهر کرج اظهار داشت: در صورت درخواست کادر درمانی و پرستاری وزارت بهداشت این آمادگی وجود دارد که تحت فرماندهی واحد وزارت بهداشت، عزیزان بسیجی و پاسدار که آموزش‌های امدادی وپرستاری را دیده اند به کمک مدافعان سلامت بشتابند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار