قوه‌قضائیه با کاسبان کرونا به طور جدی برخورد کند
کد خبر: 994510
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AiU
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۵
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

سرویس سیاسی جوان آنلاین: عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه امروز در شرایطی قرار داریم که همه دستگاه‌ها باید برای مقابله با ویروس کرونا به میدان بیایند، گفت: از قوه‌قضائیه می‌خواهیم تا با محتکران مواد ضدعفونی‌کننده و کاسبان کرونا به طور جدی برخورد کند.
بهمن طاهرخانی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با تسنیم با اشاره به احتکار اقلام مورد نیاز بهداشتی و ضدعفونی‌کننده مردم از سوی برخی افراد، گفت: این افراد با احتکار مواد ضدعفونی‌کننده و مورد نیاز مردم در شرایط موجود کشور که همه با ویروس کرونا و همه‌گیری درگیر شده‌اند، با جان انسان‌ها بازی می‌کنند.
وی با تأکید بر اینکه در شرایط فعلی کشور، برخورد با محتکران و گران‌فروشان اقلامی نظیر ماسک، دستکش طبی و موا ضدعفونی‌کننده باید بیش از گذشته تشدید شود، اظهار داشت: امروز در شرایطی نیستیم که کسی بخواهد با سودجویی و طمع زیاد، سود‌های کلان کسب کند.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اضافه کرد: امروز در شرایطی قرار داریم که همه دستگاه‌ها باید برای مقابله با ویروس کرونا به میدان بیایند، اما شاهد ضعف نظارت دستگاه‌های نظارتی در توزیع اقلام بهداشتی هستیم.
طاهرخانی با تأکید بر اینکه باید با محتکران مواد ضدعفونی‌کننده و بهداشتی به‌طور جدی برخورد شود، گفت: متأسفانه محتکران همیشه در اینگونه شرایط سوء‌استفاده کرده و در نظام توزیع اختلال ایجاد می‌کنند، به همین دلیل ما از دستگاه قضا و نهاد‌های نظارتی خواستیم که به این موضوع ورود کرده و با این سودجویان برخورد کنند. از قوه‌قضائیه و دیگر دستگاه‌های نظارتی می‌خواهیم تا با محتکران مواد ضدعفونی‌کننده و کاسبان کرونا به طور جدی برخورد کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار