داماد فراری گرفتار پلیس شد
کد خبر: 994392
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Aga
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۵
مردی که در شهرستان‌های اصفهان و اندیمشک با وعده ازدواج، دختران را فریب داده و پول میلیاردی به جیب زده‌بود، پس از فرار به تهران شناسایی و بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، این پرونده از شهریورماه امسال و همزمان با طرح شکایت‌های مشابه علیه مرد فریبکار که سامان نام داشت و مردی‌۴۰‌ساله بود در پلیس‌آگاهی شهرستان اندیمشک به جریان افتاد. یکی از شاکیان توضیح داد: مدتی قبل بود که با سامان آشنا شدم. وضع ظاهرش نشان می‌داد که مردی پولدار است و مدتی که گذشت از من خواست که در بورس سرمایه‌گذاری کنم و سود خوبی به جیب بزنم. بعد از آن بود که سامان به من پیشنهاد ازدواج داد که قبول کردم. شاکی ادامه داد: من به حرف‌های سامان اعتماد کرده‌بودم، برای همین پول‌هایی که پس‌انداز کرده‌بودم را برای سرمایه‌گذاری در بورس به حساب سامان واریز کردم، اما بعد از آن، او دیگر به تماس‌هایم جواب نداد. کارآگاهان پلیس در جریان تحقیقات خود متوجه شدند که سامان به این شیوه در اصفهان هم از دختران کلاهبرداری کرده و به تهران گریخته است. بعد از آن بود که پرونده به دستور بازپرس شعبه‌۵ بازپرسی دادسرای ناحیه‌۲۳ تهران (ویژه نیابت) در اختیار اداره چهاردهم پلیس‌آگاهی قرار گرفت. بررسی اوراق پرونده حکایت از این داشت که سامان به این شیوه موفق شده یک میلیارد‌تومان از دختران کلاهبرداری کند. بررسی سوابق سامان همچنین نشان داد که او از مجرمان سابقه‌دار است که قبلاً به اتهام تحصیل مال نامشروع، کلاهبرداری و ارتکاب جرائم دیگر بازداشت شده و به زندان افتاده بود. کارآگاهان پلیس سرانجام موفق شدند مخفیگاه سامان را در آپارتمانی لوکس در محدوده نیاوران شناسایی و چند روز قبل او را بازداشت کنند.

سامان در بازجویی‌ها به کلاهبرداری از دختران اعتراف کرد و گفت قصد داشت به همان شیوه در تهران هم به کلاهبرداری ادامه دهد که بازداشت شد. سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی‌پور، معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس‌آگاهی پایتخت گفت: متهم با صدور قرار قانونی به شهرستان اندیمشک انتقال یافت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار