تعدیل بهای خدمات تجاری موقت
کد خبر: 994381
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AgP
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
شهردار مشهد در ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اعلام کرد؛
مردم در شرایط کنونی نیازمند روحیه هستند لذا هیچ فعالیت مربوط به استقبال از بهار که برای مردم ضرر نداشته باشد از جمله فضا آرایی شهری و گلکاری ها تعطیل نخواهد شد.

شهردار مشهد با تاکید بر این که در مقابله با ویروس کرونا تنها به اقدام برای پیشگیری از شیوع اکتفا نخواهیم کرد، گفت: حمایت از شهروندان متضرر نیز در اولویت اقدامات شهرداری مشهد است و در اولین گام، تعدیل بهای خدمات تجاری موقت در سه ماهه اول سال99 تا ۱۰۰ درصد را خواهیم داشت.
 محمدرضا کلائی امروز در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا که با حضور معاونان و مدیران شهری برگزار شد، ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا افزود: وزیر بهداشت و استاندار خراسان رضوی طی تماسی مراتب تشکر خود را از اقدامات مدیریت شهری درخصوص مقابله با ویروس کرونا را اعلام داشتند.
وی اضافه کرد: وزیر بهداشت ضمن تقدیر از اقدامات مدیریت شهری مشهد به این مساله که شهرداری مشهد بهترین عملکرد در میان شهرداری های کشور در خصوص مقابله با ویروس کرونا را داشته است، نیز اشاره کرد.
وی با بیان این که برخی می گویند که پایان سال اقدامات مرتبط با استقبال از بهار ازجمله گلکاری ها را تعطیل کنید، اظهارکرد: مردم در شرایط کنونی نیازمند روحیه هستند لذا هیچ فعالیت مربوط به استقبال از بهار که برای مردم ضرر نداشته باشد از جمله فضا آرایی شهری و گلکاری ها تعطیل نخواهد شد.
کلائی تصریح کرد: بحث رفت و روب و جمع آوری پسماند در حال حاضر برای ما از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است لذا در جمع آوری و دفع پسماندها به ویژه دفع زباله های بیمارستانی باید توجه بسیار جدی لحاظ شود و خطوط تفکیک زباله همچنان تا اعلام وضعیت سفید فعال نشوند.
شهردار مشهد با اشاره به این که نمی توانیم به مردم بگوییم که بهداشت فردی را رعایت کنند اما کارگران شهرداری ماسک نداشته باشند، ادامه داد: لذا تاکید می کنم که باید تامین ماسک و وسایل ضروری پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا برای کارگران خدمات شهری و پاکبانان و سایر افرادی که در صف مقدم فعالیت های شهری قرار دارند، مورد توجه قرار گیرد.
وی گفت: در مجموع برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بر تغییر الگوهای رفتاری، بهره گیری از ظرفیت ها و زیرساخت های الکترونیکی برای پاسخگویی به شهروندان، افزایش هم افزایی درون سازمانی، تقسیم کار در ستاد تدبیر پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان و به دنبال آن تیم مدیریت شهری واطلاع رسانی متمرکز به شهروندان تاکید داریم.
وی افزود: در این میان بازرسی شهرداری مشهد نیز باید برای رصد اقدامات انجام شده در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فعال شود.
کلائی گفت: دراین شرایط حمایت از همکاران به ویژه نیروهای کارگری باید مورد توجه قرارگرفته و با شناسایی پزشکان و پرستارانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند از آنها تقدیر به عمل آید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار