۲۰ میلیون بسته دستکش در مرحله ترخیص از گمرک
کد خبر: 994350
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Afu
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: ناظر گمرکات استان هرمزگان از طی شدن فرایند ترخیص ۲۰ میلیون دستکش و نیز مواد ضدعفونی‌کننده از گمرک استان خبر داد.
ابوالفضل اکبرپور در گفتگو با فارس، با اشاره به آخرین وضعیت ترخیص اقلام پزشکی مورد‌نیاز برای مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: در حال حاضر سه کانتینر اقلامی مانند انواع دستکش پزشکی و یکبار مصرف و تجهیزات بیمارستانی به ارزش ۳۹۶ هزار دلار در مرحله تشریفات گمرکی بوده تا ترخیص شود.
ناظر گمرکات استان هرمزگان تأکید کرد: این اقلام در شش فقره اظهارنامه در گمرک ثبت شده که شامل ۲۰ میلیون بسته دستکش جراحی و معاینه است.
مدیرکل گمرک شهید رجایی بندرعباس با اشاره به اینکه طی روز‌های اخیر شش فقره اقلام و کالا‌های ضدعفونی‌کننده نیز اظهار شده است، تصریح کرد: ارزش این کالا‌ها نیز ۳۳۰ هزار دلار بوده که مواد‌اولیه و مواد ضدعفونی‌کننده در قالب ۴۶ هزار و ۸۱۰ بسته است.
وی ادامه داد: همچنین در اظهارنامه‌های دیگری تجهیزات پزشکی مربوط به بستری، معاینه و اقلام موردنیاز بیمارستانی مانند سرنگ، آنژیوکت و اقلام موردنیاز در جراحی قلب فرایند ترخیص را طی می‌کنند.
اکبرپور خاطر نشان کرد: اطلاعات اقلام و انبار‌های آن به واسطه شیوع بیماری کرونا و بنا به ملاحظات و ضوابط به اطلاع نماینده بهداشت استان و دستگاه‌های نظارتی می‌رسد تا بر نحوه توزیع نظارت شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار