اذن رهبر انقلاب، کشور را از بحران خلأ بودجه در سال ۹۹ نجات داد
کد خبر: 993958
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AZa
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۹
نایب رئیس مجلس:
سرویس سیاسی جوان آنلاین: مقام معظم رهبری تأیید کردند که بودجه براساس اصل ۸۵ قانون اساسی تصویب شود تا کشور بدون بودجه نماند.
به گزارش مهر، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اذن رهبر معظم انقلاب برای ارسال مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۹ به شورای نگهبان، گفت: نمایندگان هفته گذشته در جلسات علنی مجلس حضور یافتند، اما حال برخی مساعد نبود و پس از انجام تست کرونا از بین ۳۰نفر جواب پنج نفر مثبت اعلام شد که این آمار ممکن است در میان ۲۹۰نفر افزایش یابد.
وی با بیان اینکه برگزاری جلسات علنی برای بررسی بودجه و دیدار‌های مردمی نمایندگان می‌تواند کرونا را در تمام نقاط کشور گسترش دهد، افزود: رئیس مجلس شورای اسلامی با توجه به این شرایط از مقام معظم رهبری درخواست کردند که بودجه سال ۹۹ نیز توسط کمیسیون تلفیق بررسی، براساس اصل ۸۵ قانون اساسی تصویب و به شورای نگهبان ارسال شود تا کشور بدون بودجه نماند.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقام معظم رهبری نیز در پاسخ به نامه رئیس مجلس تأیید کردند که بودجه براساس اصل ۸۵ قانون اساسی تصویب شود، همچنین اجازه فرمودند که وزارت جهاد کشاورزی تا زمانی که نمایندگان درگیر با کرونا، درمان شوند و جلوی گسترش این ویروس گرفته شود با سرپرست به فعالیت خود ادامه دهد.
پزشکیان با تأکید بر اینکه باید رفت و آمد‌ها در تمام نقاط کشور محدود شود تا بتوان ویروس کرونا را کنترل کرد، افزود: همزمان با محدودیت رفت و آمد مردم، افراد درگیر با این ویروس نیز باید درمان شوند در غیر این صورت کرونا کشور را فلج می‌کند. وی ادامه داد: در برخی کشور‌ها برای مقابله با کرونا نیرو‌های نظامی و امنیتی به میدان آمده‌اند و با هر کسی که همکاری نمی‌کند برخورد می‌کنند چراکه هر فرد بیمار می‌تواند ۲۰نفر دیگر را نیز درگیر ویروس کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار