آدم کوتوله‌ها دست از فوتبال نمی‌کشند‌
کد خبر: 993879
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AYJ
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
دور دومی که آقای کفاشیان می‌خواست انتخاب شود وزارت ورزش با معرفی دکتر قریب به مجمع به گونه‌ای برنامه ریزی کرد که کفاشیان از گردونه خارج شود، چون فوتبال در زمان وی دچار هرج و مرج و بی برنامه گی شد و از آنجا که کفاشیان انسان بسیار شریف و درست کرداری است عده‌ای طی مدت ۴ سال دور نخست ریاست وی از حجب و حیای او فرصت طلبی کردند وبا جزیره‌ای کردن اجزای فدراسیون هر کدام حاکم یکی از مجمع الجزایر شدند.
سیدرضا فیض آبادی
سرویس ورزشی جوان آنلاین: این بود که برخی کار‌ها ناخواسته از دست کفاشیان خارج شد و در زمان انتخابات مرحله دوم تا چند روز به انتخابات کفاشیان عملا تسلیم شده بود تا کنار بکشد، اما به یکباره یک نفر را ازمالزی دعوت کردند و به عنوان ناظر فیفا معرفی کردند و چند رسانه همسو نیز هشدار دادند که اگر غیر از کفاشیان فرد دیگری شود موضوع دخالت دولت پیش می‌آید و تعلیق می‌شویم.
با این وجود تا لحظات آخر هم شانس اول از آن دکتر قریب بود، ولی در زمان رای گیری که قریب و کفاشیان به دور دوم راه یافتند قرار بود کفاشیان اعلام انصراف کند تا قریب به ریاست برسد، ولی یک تذکر از مهندس عابدینی باعث شد ورق برگردد و سید حمید سجادی معاون وقت وزارت ورزش و رییس مجمع هم در عمل انجام شده قرار گرفت و پروژه حذف کفاشیان شکست خورد.
اکنون و در آستانه انتخابات مهم فدراسیون فوتبال بازهم عده‌ای به صرافت افتاده اند تا قریب که شانس اول به همراه حبیب کاشانی است نتواند به ریاست برسد و فوتبال بعد از تاج دست فرصت طلبانی بیفتد که به هر قیمتی حاضرند که در تشکیلات فدراسیون باشند.
اینجا باز دو موضوع مطرح است. موضوع اول بهانه گیری‌های همین آدم‌های کوتوله و تمامیت خواه که معتقدند اگر با این اساسنامه انتخابات برگزار شود فیفا واکنش نشان می‌دهد و ممکن است تعلیق شویم.
بحث دوم که پرچم را به باد این گروه برافراشته است موضوع کروناست و به بهانه این دو مورد می‌خواهند انتخابات را به تاخیر اندازند تا زمان بیشتری برای تخریب کاشانی و قریب داشته باشند و نفرات مورد نظر خود را بر مسند بنشانند.
در مورد بحث رعایت موارد بهداشتی و کرونا البته حق را باید به دست اندرکاران وزارت ورزش داد و آن‌ها هستند که تصمیم به برگزاری یا عدم برگزاری می‌گیرند، ولی اگر انتخابات را بتوانیم با رعایت تمامی مسایل بهداشتی برگزار کنیم فوتبال را از سردرگمی نجات داده ایم و در غیر اینصورت ممکن است به، اما اگر بخوریم و هر روز بدون رییسی فدراسیون یکسال ما را از قافله فوتبال جهان عقب می‌اندازد.
جای بسی تاسف است که نایب رییس دوم فدراسیون فوتبال که فعلا سرپرست فدراسیون است آنقدر ضعیف است و بدون سوابق مدیریتی که خودش رفته به هر سه چهار کاندیدای مطرح دست نوشته داده که مرا در همین پست نایب رییسی دوم حفظ کنید و من مجمع را طوری چینش خواهم کرد که شما رای بیاورید. در حقیقت وی به هر سه کاندیدا یاعلی گفته و این باید درسی باشد تا مجمع در دور آینده نواب رییس مقتدر و کاردان را انتخاب کند نه اینکه براثر سهم خواهی به هر گروه یک پست و عنوان ببخشد.
انتخابات فدراسیون فوتبال قرار است ۲۵ اسفندماه برگزار شود و به رغم تایید و تکذیب‌ها همچنان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش از برگزاری آن می‌وگیند در حالی که احتمال لغو آن بسیار بالاست.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار