اقدامات پیشگیرانه مدیریت شهری در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا
کد خبر: 992197
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004A7B
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
رییس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد خبرداد:
در کنار اقدامات آموزشی، در راستای نظافت و استریل مدوام وسایل حمل ونقل عمومی از جمله ناوگان اتوبوسرانی، قطار شهری، پایانه‌های مسافربری و همچنین اماکن عمومی از جمله گرم خانه ها، خانه‌های سبز، ادارات و سرویس‌های بهداشتی اقداماتی سطح بندی شده صورت گرفته است.

سرویس ایران جوان آنلاین_خراسان رضوی: رییس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد از اقدامات پیشگیرانه مدیریت شهری در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا خبر داد.


 وحید اکلملی در این خصوص گفت: با توجه به گزارش موارد ابتلا به بیماری کرونا در کشور، به دستور شهردار مشهد در راستای جلسات مستمر گذشته با دانشگاه علوم پزشکی مشهد، راهکارهای مرتبط با پیشگیری از انتشار این بیماری ویروسی مورد بررسی قرار گرفت.


وی افزود: در همین راستا ورودی های شهر کنترل و پایگاه های مدیریت بحران در آمادگی کامل قرار دارند.


وی اضافه کرد: همچنین آموزش های لازم برای رعایت بهداشت عمومی به کلیه شهروندان در دست اقدام می‌باشد.


اکلملی ادامه داد: در کنار اقدامات آموزشی، در راستای نظافت و استریل مدوام وسایل حمل ونقل عمومی از جمله ناوگان اتوبوسرانی، قطار شهری، پایانه های مسافربری و همچنین اماکن عمومی از جمله گرم خانه ها، خانه های سبز، ادارات و سرویس های بهداشتی اقداماتی سطح بندی شده صورت گرفته است.


رییس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد گفت: از شهروندان درخواست می شود تا نکات بهداشتی را برای پیشگیری از ابتلا به بیماری رعایت کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار