مرفهان بی‌درد نباید به مجلس راه یابند
کد خبر: 991269
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049sD
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
حجت‌الاسلام صدیقی:
سرويس سياسی جوان آنلاين: نمایندگان باید نیاز‌های مردم را بفهمند و اگر اشراف و مرفهان بی‌درد به مجلس راه یابند، هیچ گاه نمی‌توانند مشکلات مردم را درک کنند و راه‌حلی برای آن بیابند.
حجت‌الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در گفتگو با مهر، با تأکید بر ضرورت حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی، اظهار داشت: برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی که امانت شهدا و امام (ره) است، نیاز است که مردم در انتخابات حضور پرشوری داشته باشند و حضور باشکوه آنان پای صندوق‌های رأی نشان می‌دهد که مردم ایران زنده، پویا و همیشه در صحنه هستند.
وی با بیان اینکه حضور باشکوه مردم در انتخابات به نوعی مقابله با دشمنان نظام جمهوری اسلامی است، افزود: دشمنان نظام جمهوری اسلامی قصد نابودی ارزش‌های انقلاب و نظام ما را دارند که حضور وسیع مردم پای صندوق‌های رأی باعث می‌شود دشمنان حساب کار خودشان را بدانند، اما اگر حضور مردم پای صندوق‌های رأی کمرنگ باشد، توطئه‌های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی افزایش می‌یابد. امام جمعه موقت تهران متذکر شد: مقام معظم رهبری اخیراً فرمودند که هر کسی که به ایران علاقه دارد، در انتخابات شرکت کند و بر این اساس اقتضا می‌کند مردم ما، چون همیشه در روز دوم اسفند، افتخارآفرینی و حماسه دیگری را خلق و چشم دشمنان را کور کنند.
حجت‌الاسلام صدیقی همچنین با اشاره به شاخصه‌های مجلس قوی، گفت: مجلس قوی مجلسی است که نمایندگانش، انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام (ره) و شهدا را باور داشته باشد.
وی با تأکید بر اینکه یکی دیگر از شاخصه‌های مجلس قوی این است که نمایندگان آن منافق نباشند، تصریح کرد: نماینده‌ای منافق است که به ظاهر بگوید به قانون اساسی و نظام جمهوری اسلامی اعتقاد دارد، اما در صحن علنی مجلس پز اپوزیسیون بدهد و با مقدسات انقلاب اسلامی و نظام در تقابل باشد.
امام جمعه موقت تهران با تأکید بر اینکه افرادی باید به مجلس راه یابند که فهم کافی از اوضاع منطقه و دنیا داشته باشند، گفت: نمایندگان باید نیاز‌های مردم را بفهمند و اگر اشراف و مرفهان بی‌درد به مجلس راه یابند، هیچ گاه نمی‌توانند مشکلات مردم را درک کرده و راه‌حلی برای آن بیابند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار