پایبندی به اصول محیط زیست یک الزام است
کد خبر: 991201
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049r7
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج تاکید کرد
رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج پس از کسب عنوان واحد خدماتی سبز برگزیده ی کشوری توسط سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کشور، پایبندی به اصول محیط زیست را یک الزام دانست.

حمیدرضا عسگری گفت: با توجه به شرایط نگران کننده وضعیت اکولوژیکی حال حاضر و همچنین کمبود منابع انرژی و افزایش آلودگی های محیطی، پایبندی به اصول محیط زیست در سیاستگذاری های سازمان از انتخاب به یک الزام تبدیل شده است.

وی افزود: هر سازمان و ارگانی باید صرف نظر از الزامات قانونی به صورت داوطلبانه در مسائل مرتبط با محیط زیست تا دستیابی به زبان مشترک محیط زیستی به صورت خلاق مشارکت کند.

این مسئول ادامه داد: سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج نیز به عنوان یک واحد خدماتی از این امر مستثنی نیست به طوری که فراتر از وظایف قانونی خود در بخش مسئولیتهای اجتماعی نسبت به انجام پروزه های زیست محیطی اقدام کرده است.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج خاطرنشان کرد: مبتنی بر این تفکر در اواسط مهر ماه سال جاری با تایید پروژه های زیست محیطی سازمان توسط اداره کل محیط زیست استان البرز و انطباق شاخص ها و استانداردهای لازم در سطح ملی، ثبت نام در همایش انتخاب واحد های صنعتی و خدماتی سبز ثبت نام انجام و مستندات بصورت الکترونیک در سایت سازمان محیط زیست کشور بارگذاری شد که پس از بررسی هیئت داوران، این سازمان از میان ۲۸۸ واحد صنعتی و خدماتی ثبت نام شده، ۱۸ واحد را به عنوان واحدهای برتر خدمات سبز انتخاب که گلزار شهدای بهشت سکینه (س) کرج، تنها آرامستان شرکت کننده در این همایش، موفق به کسب امتیازات لازم جهت دریافت عنوان تنها آرامستان سبز کشور شد.

وی در بخشی دیگری در خصوص پروژه های معرفی شده در این همایش افزود: از میان اقدامات محیط زیستی سازمان، پروژه هایی مانند جمع آوری روان آب های سطحی و فصلی، استفاده از انرژی های پاک، استقرار حمل و نقل سبز، توسعه فضای سبز و مدیریت استفاده گونه های مناسب و همچنین مدیریت پسماندهای عفونی و خطرناک و ... از شاخص های مورد توجه هیئت داوران این همایش قرار گرفت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار