برگزاری نشست هماهنگی مسئولان کمیته ملی المپیک و دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات
کد خبر: 991011
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049o3
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
در راستای حمایت از کاروان اعزامی به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ و سایر اعزام‌های زیر مجموعه کمیته ملی المپیک، نشستی با حضور مسئولین کمیته ملی المپیک و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار شد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: این نشست با حضور صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، سجادی سرپرست کاوران اعزامی به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰، قراخانلو مشاور رییس، میر مدیر حوزه ریاست کمیته، مسعودی رییس دانشگاه علوم تحقیقات، غزالیان سرپرست اداره کل تربیت بدنی و رشیدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
 
برگزاری نشست هماهنگی مسئولان کمیته ملی المپیک و دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات
در ابتدای این نشست مسعودی رییس دانشگاه علوم تحقیقات ضمن خیر مقدم به مسئولین کمیته ملی المپیک ابراز داشت:بدون تردید حضور مسئولین کمیته در این دانشگاه و بازدید از امکانات ورزشی باعث افزایش تعامل و همکاری طرفین شده و این آمادگی را داریم چه قبل از اعزام و چه پس از اعزام کاروان ورزشی به بازی‌های المپیک، امکانات لازم را در اختیار جامعه ورزش بخصوص ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی و المپیک قرار دهیم.

وی افزود:در حال حاضر اولویت ما همکاری با کمیته ملی المپیک و ایجاد شرایط و تسهیلات خوب برای برپایی اردوی تیم‌های ملی اعزامی به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ بوده و برای میزبانی اردوی تیم‌های ملی مختلف از هر نظر آماده ایم.
سپس غزالیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص امکانات ورزشی، رشته‌های تربیت بدنی و تعداد دانشجویان این رشته در مقاطع مختلف ابراز داشت:همانطور که از نزدیک مشاهده کردید این آمادگی را داریم هر نوع امکانات و خدماتی را برای اردوی تیم‌های ملی مختلف داشته باشیم و جدای از محل تمرین و اسکان در زمینه مشاوره روانشناسی، تغذیه و دیگر موارد هم می‌توانیم با توجه به در اختیار داشتن اساتید زبده همکاری خوبی با تیم‌های ملی داشته باشیم.
همچنین رشیدی معاونت امور دانشجویی و فرهنگی علوم تحقیقات نیز به ارائه توضیحاتی در خصوص امکانات فرهنکی دانشگاه پرداخته و عنوان داشت این مجموعه می‌تواند در زمینه فرهنگی، رفاهی و فوق برنامه جهت ایجاد روحیه و انگیزه در اردو نشینان، امکانات خوبی در اختیار تیم‌ها قرار دهد.
در ادامه سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از مسئولین دانشگاه علوم تحقیقات ابراز داشت:سنگین‌ترین روز‌های ورزشی را برای حضور قدرتمندانه در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ پشت سر می‌گذاریم، وزارت ورزش، کمیته و فدراسیون‌ها همگی برای حضور قدرتمندانه کاروان اعزامی به توکیو بسیج شده اند خیلی خوشحال خواهیم بود در این شرایط، مسئولین دانشگاه علوم تحقیقات برای همکاری در برپایی و میزبانی اردوی تیم‌های ملی اعلام آمادگی کرده اند.

وی تصریح کرد:در حال حاضر اردوی‌های زیادی از تیم‌های ملی در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است و فشار زیادی برای روی دوش آکادمی است که قطعا با همکاری این واحد دانشگاهی می‌توانیم سرویس بیشتر و بهتری را به اردو نشینان رشته‌های مختلف ارایه دهیم، اما برای برپایی اردو در این دانشگاه ملاحظاتی داریم که مهمترین آن در مرحله نخست ارایه امکانات مطلوب به ورزشکاران خوب ماست که قصد اعزام به المپیک را دارند.
در ادامه سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک به ارائه گزارشی از نحوه آماده سازی تیم‌های مختلف ورزشی برای حضور در بازی‌های ۲۰۲۰ و اردو‌های در حال برگزاری پرداخته و گفت:در صورتیکه در این نشست طرفین به توافقات لازم برسند با توجه به امکانات خوبی که در این دانشگاه وجود دارد می‌توان تعدادی از اردو‌های ورزشی خود را در این مکان برگزار و حتی در صورت لزوم اقدام به تجهیز لازم سالن و مکان اردو‌ها از سوی کمیته ملی المپیک و مرکز نظارت نمود.
همچنین قراخانلو مشاور رییس کمیته ملی المپیک ضمن استقبال از این موضوع اظهار داشت:ظرفیت فضای آکادمی ملی المپیک در اعزام به بازی‌های المپیک و آسیایی با توجه به حجم بالای میزبانی اردو‌ها کم است بطوریکه هیچ فصلی از سال با تعطیلی مواجه نیستم که حتی بخواهیم در جهت نوسازی آن عمل کنیم.
وی تصریح کرد: اگر توافقنامه بین کمیته ملی المپیک و علوم تحقیقات بلند مدت باشد قطعا کمک بسزایی به ورزش کشورمان خواهد شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار