دومین همایش اقتدار «رزم آوری علوی» در مازندران برگزار می‌شود
کد خبر: 990303
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049cd
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۰
سرويس ايران جوان آنلاين: مرحله دوم همایش اقتدار رزم آوری علوی «نمایش گردان‌های رزمی ذوالفقار و امام حسین (ع)» به میزبانی شهرستان نکاء و با حضور فرماندهی سپاه کربلا مازندران برگزار می‌شود.
کاظم غفارپور مسئول مرکز تربیت بدنی سپاه کربلا مازندران در ادامه این مراسم گفت: حدود هزار و ۳۰۰ نفر از بسیجیان از سه منطقه مازندران عضو گردان‌های رزمی سپاه کربلا هستند که شامل گردان‌های امام حسین (ع)، گروه‌های ذوالفقار، امام علی (ع)، فاتحین و بیت‌المقدس است. وی هدف از برگزاری رزمایش اقتدار رزم‌آوران علوی در مازندران چنین عنوان کرد و افزود: ارتقای سطح آمادگی جسمانی بسیجیان، ایجاد نشاط و پویایی در دل بسیجیان، ایجاد یأس و ناامیدی در دل دشمنان از اهداف اصلی این رزمایش هستند. مسئول مرکز تربیت بدنی سپاه کربلا مازندران ادامه داد: برگزاری این برنامه به مناسبت ایام‌الله دهه فجر و پاسداشت و نکوداشت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی بوده است. غفارپور با اشاره به اینکه این رزمایش در سه منطقه استان مازندران بوده است، اظهار کرد: این رزمایش در ناحیه نوشهر در هفت شهر و ناحیه نکاء نیز در هفت شهر برگزار شده است.
وی ادامه داد: این رزمایش ۲۴ بهمن ماه در ۸ شهر بابل برگزار خواهد شد. در ادامه این مراسم سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه در همان ابتدای شکل‌گیری جمهوری اسلامی ایران، سقوط امریکا سرعت گرفته است، گفت: دشمنان ما از همان ابتدای شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی، از بین بردن این نظام را در دستور کار خود داشتند. وی افزود: دشمنان ما یک تحلیلی دارند که آن تحلیل بسیار درست است و تحلیل آن‌ها اینگونه بوده که اگر امریکا نتواند در سال ۲۰۲۵ به منطقه غرب آسیا (خاورمیانه) مسلط شود، سقوط ایالت متحده قطعی خواهد بود. فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه مقامات امریکایی می‌گویند تنها مانع ما برای تسلط به خاورمیانه (غرب آسیا) ایران است، ادامه داد: آن‌ها می‌گویند ما مغز جهان و خاورمیانه قلب جهان است. 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار