حکایت نایب قهرمانی تیم ملی جوانان دارت ایران و پیگیری‌های سردار سلیمانی
کد خبر: 990251
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049bn
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
نایب قهرمانی تاریخی تیم ملی جوانان دارت ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ کوبه ژاپن جدا از مسایل فنی و ورزشی خروجی‌های معنوی ماندگاری داشت که بارزترین آن علاقه سردار سلیمانی به این تیم و پیگیری‌های ایشان از نتیجه تیم اعزامی و خوشحالی مفرط آن بزرگوار از نایب قهرمانی جوانان غیور کشورمان در آوردگاه جهانی بود.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: در آستانه چهلمین روز شهادت اسوه ایثار و مقاومت‌سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی حکایت جالب و ماندگار حضور تیم ملی جوانان دارت کشورمان در ژاپن و علاقه سردار سلیمانی به این تیم بود که بعد از گذشت ۳ سال پرده از این ماجرا برداشته شده است.
حکایت از این قرار بود که یکی از اقوام نزدیک امیرعلی میرزایی عضو تیم ملی جوانان اعزامی به ژاپن با سردار سلیمانی ارتباط نزدیکی داشت و از اعزام این تیم به مسابقات جهانی دارت ایشان را مطلع کرده بود و سردار مکررا پیگیر وضعیت و نتایج تیم ملی جوانان دارت می‌شد.
چراغ اول با مدال برنز ارزشمند امیرعلی میرزایی روشن شدو متعاقب آن کسب نشان طلای دوبل دختران توسط دنیز هشتبران و مهشاد عوض زاده و مدال طلای رقابت‌های انفرادی بوسیله دنیز هشتبران تیم ملی کشورمان را به عنوان شامخ نایب قهرمانی دنیا رهنمون کرد و این خبر افتخارآفرینی جوانان کشورمان باعث شادی و شعف سردار سلیمانی شد. با هماهنگی بین مدیران تیم اعزامی به ژاپن (کامبیز ایوب زاده مدیر وقت تیم‌های ملی و رییس فعلی انجمن دارت کشور و مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و نماینده وزارت ورزش و جوانان) و حمید آذر پور مسئول وقت انجمن دارت مدال‌های کسب شده تیم مذکور جملگی به محسن حججی شهید مدافع حرم اهدا می‌شود و ملی پوشان کشورمان با در دست داشتن تصاویر این شهید عنوان نایب قهرمانی جهان و مدال‌های خود را به ایشان اهدا می‌کنند که سردار سلیمانی با دیدن تصاویر ملی پوشان و این کار ارزنده ومعنوی آن‌ها را ستایش می‌کند.
اما ورود تیم چهارنفره کشورمان به ایران با در دست داشتن تصاویر شهید حججی همراه با چفیه منقش به تصویر سردار سلیمانی حکایت از روح معنویت و قدردانی از مدافعان حرم و مظاهر ایثار و مقاومت بود که توسط این ملی پوشان غیور در فرودگاه امام خمینی (ره) به تصویر کشیده شد.
اما این حکایت تاریخی و ماندگار بعد از شهادت سردار دل‌ها توسط همان شخصی که با ایشان ارتباط نزدیک داشت مطرح شد تا جامعه دارت بیش از پیش تحت تاثیر شخصیت بزرگ و والای ایشان قرار بگیرد.
بهر روی قهرمانان ما با مطرح شدن این حکایت تاریخی و در آستانه اربعین سردار شهید سپهبد سلیمانی از بزرگمردی این اسوه ایثار و صلابت تعصی میگیرند و با جوانمردی و روح بلند معنویت ادامه دهنده راه آن شهید بزرگمرد و والامقام خواهند بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار