استخراج ارزهای دیجیتال در منطقه اقتصادی پیام
کد خبر: 990164
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049aO
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام خبرداد:
مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: اکنون در زمینه تامین قطعات و سوخت کارگو از حوزه البرز پیگیری‌هایی شده و این نکته مهم باید مورد توجه قرار گیرد که مناطق ویژه اقتصادی خاکریزهای استراتژیک هستند.

نادر ثناگو مطلق در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی البرز که به ریاست وزیر کشور در استانداری البرز برگزار شد، اظهار کرد: فرودگاه پیام با قدمت 30 ساله و 10 هزار هکتار وسعت پتانسیل‌های زیادی دارد که باید از این ظرفیت‌ها بهتر بهره گرفت.

وی ادامه داد: از 10هزار هکتار مساحت فرودگاه پیام 3600 هکتار منطقه ویژه اقتصادی است که طی سال‌های اخیر تحولات بنیادینی داشته است.

ثناگو مطلق گفت: فرودگاه پیام گزینه جایگزین برای فرودگاه های کشور است، بنابراین باید برای توسعه آن حمایت بیشتری صورت بگیرد.

وی اضافه کرد: طی 14 ماه گذشته سرمایه گذاری‌های قابل توجهی به ارزش 2500 میلیارد تومان در این منطقه انجام شده که این حجم از سرمایه گذاری تا سال 1400 اشتغال این منطقه را به 4000 نفر می‌رساند.

ثناگو مطلق خاطرنشان کرد: در این منطقه شاهد ایجاد اکوسیستم تخصصی موبایل و دیتاسنتر هستیم و در کنار آن فضای مناسبی برای استخراج رمز ارزها ایجاد شده است.

وی گفت: به دنبال ایجاد شهرک فناوری در این منطقه هستیم که این شهرک تعداد زیادی شرکت دانش بنیان و هایتک را در خود جای می‌دهد.

مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام اضافه کرد: اکنون در زمینه تامین قطعات و سوخت کارگو از حوزه البرز پیگیری‌هایی شده و این نکته مهم باید مورد توجه قرار گیرد که مناطق ویژه اقتصادی خاکریزهای استراتژیک هستند.

وی تاکید کرد: قوانین خوبی برای تسهیل فعالیت‌های مناطق ویژه تدوین شده ولی بخشنامه‌ها استثناها را در نظر نمی‌گیرند که این امر مشکل ساز شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار