همسایه متجاوز در انتظار محاکمه
کد خبر: 990092
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049ZE
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰
مردی که با ورود شبانه به خانه همسایه به زن خانه‌دار تعرض کرده‌است به زودی محاکمه می‌شود.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، این پرونده آذرماه امسال با شکایت زن جوانی از مرد همسایه‌اش به اتهام اذیت و آزار به جریان افتاد.

زن جوان گفت: «شوهرم شب کار است و شب گذشته در محل کار بود. نیمه‌های شب با شنیدن صدایی در حیاط خانه از خواب بیدار شدم و به حیاط رفتم. مرد همسایه را دیدم که از بالای دیوار پریده بود و وارد خانه‌مان شده بود. او حال طبیعی نداشت و دهانم را گرفت و بدون توجه به التماس‌هایم....»

با تأیید ادعای این زن از سوی پزشکی قانونی، مرد همسایه تحت تعقیب قرار گرفت و در تحقیقات مشخص شد او یکبار به اتهام شرکت در قتل عمد محاکمه، اما تبرئه شده است. به این ترتیب سیاوش دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت. این مرد در توضیح گفت: «شب حادثه مواد مصرف کردم و بعد وارد خانه همسایه‌مان شدم و....» متهم درباره تبرئه از قتل عمد که ۱۴‌سال قبل اتفاق افتاده‌بود، گفت: «وقتی ۲۰ ساله بودم با چند نفر از دوستانم وارد درگیری شدم و در آن درگیری دوستانم با چاقو پسر جوانی را به قتل رساندند. من در آن قتل نقشی نداشتم به همین خاطر تبرئه شد، اما آن حادثه تأثیر بدی در روحیه‌ام گذاشت و افسرده شدم. این شد که پناه به مواد مخدر بردم و گرفتار اعتیاد شدم.»

با توضیحات متهم، پرونده به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. به این ترتیب متهم به زودی در همان شعبه به اتهام زنای به عنف محاکمه خواهد شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار