فتاح: ۸۵ هزار سند به نام مردم زده‌ایم
کد خبر: 989009
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Hl
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: تاکنون ۸۵ هزار فقره سند به نام مردم زده شده است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش فارس، پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم رونمایی از دفاتر املاک و اسناد زمین‌خواری پهلوی اظهار داشت: ۴۱ سال است که نقشه می‌کشند تا شاه و فرزندانش را به کشور برگردانند، ولی نتوانسته‌اند.

وی افزود: ۴۱ سال است که از هیچ اقدامی برای مقابله با ایران و برگرداندن رژیم طاغوت دست نکشیده‌اند، ولی با مقاومت و ایستادگی مردم هیچ اقدامی نتوانسته‌اند انجام بدهند.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: هر مکری که بلد بودند به کار بستند تا علیه مردم اقدامی انجام بدهند، ولی نتوانستند خواسته خود را به پیش ببرند.

فتاح بیان داشت: فکر نمی‌کنم در تاریخ به جلادی و خون‌آشامی داعشی‌ها وجود داشته باشد و آن‌ها داعش را ایجاد کردند و با بالگردهای‌شان آذوقه برای داعش ارسال می‌کردند و الان هم که داعش از بین رفته است داعشیان در امریکا زندگی می‌کنند.

وی افزود: این جنتلمن‌های کرواتی همان‌هایی هستند که داعش را حمایت می‌کردند، بعد می‌گویند ما آن‌ها را از بین برده‌ایم.

رئیس بنیاد مستضعفان یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت و گفت: شب و روز بر سر مزار حاج قاسم مردم حضور دارند و شهادتش چه مکتب و انقلابی را ایجاد کرده است و ما باید به سربازان انقلاب بنازیم.

فتاح تأکید کرد: سلیمانی با آن عظمت در حال حاضر یک قبر معمولی کنار سربازش دارد.

وی اظهار داشت: حال که در ایام دهه فجر قرار داریم و امام آمده است نباید اجازه دهیم که آن‌ها مجدداً برگردند.

رئیس بنیاد مستضعفان تأکید کرد: مسئولان ما باید مراقب باشند مردم ما از ما انتظار دارند ما انقلاب کرده‌ایم، شهید داده‌ایم و سهل‌انگاری‌ها را از ما نمی‌پذیرند.

فتاح گفت: امروز یکسری از اسناد جنایات پهلوی رونمایی شد و این اسناد مدبرانه و با دقت زیادی حفظ شده است و باید از آن استفاده شود.

وی یادآور شد: البته قطعاً ما در کشور مشکلاتی داریم، ولی این دلیل نمی‌شود که نبش قبر کنیم و جای ظالم و مظلوم عوض شود.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: ۴۰ سال است که در خارج می‌خورند و سرمایه‌های‌شان تمام نمی‌شود چه مقدار کشور را غارت کرده اند، چه تعداد کاخ در کشور ساخته‌اند.

فتاح به زندگی ساده مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: این زندگی ناباورانه است، ولی انقلاب همین است.

وی افزود: همه اموالی که از رژیم پهلوی رسیده است مال مردم است و ۲ هزار و ۱۰۰ فقره پارچه روستا و آبادی باید به مردم بازگردد که تاکنون ۸۵ هزار فقره سند به دست مردم داده‌ایم.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: در ۴۱ سال گذشته بنیاد مستضعفان از افرادی که در زمین‌هایی که از رژیم پهلوی رسیده است زراعت کردند ریالی دریافت نکرده است و به زودی برای تمامی این اموال سند شش دانگ داده می‌شود.

فتاح گفت: فردا نیز در گرگان ۷ هزار فقره به صورت ویدئوکنفرانس به مردم واگذار می‌شود و سازمان املاک و اسناد هم در این خصوص به جد فعال است.

وی تأکید کرد: این خواسته مردم است و اموال نیز برای مردم است و منتی هم نداریم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار