۸۴ درصد جامعه آماری بیننده خبرقزوین هستند / تولید ۵۷۶۰ دقیقه برنامه با موضوع انتخابات
کد خبر: 988955
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Gt
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
مدیرکل صدا وسیمای استان مرکز قزوین خبرداد:
مدیرکل صدا وسیمای استان قزوین یادآورشد: با تلاش رسانه ملی دراستان با موضوع انتخابات درسیما ۳۵۷۹ دقیقه برنامه و در رادیو ۱۹۸۰ دقیقه برنامه اصلی و ۳۷۸۰ دقیقه برنامه روتین و جمعاً ۵۷۶۰ دقیقه برنامه تولید و پخش خواهد شد.
جوان آنلاین / سعید انبارلویی مدیرکل صدا و سیمای مرکزقزوین روزشنبه درنشست خبری با خبرنگاران استان مهمترین برنامه‌های صدا وسیمای قزوین درایام دهه فجروانتخابات را تشریح کرد.
 
۸۴ درصد جامعه آماری بیننده خبرقزوین هستند / تولید ۵۷۶۰ دقیقه برنامه با موضوع انتخابات
انبارلویی گفت: دشمن با ترفند‌های مختلف درسال گذشته سعی داشت تا انقلاب چهل سالگی خود را نبیند، اما به کوری چشم بدخواهان با همه مشکلات امسال نیز جشن چهل و یکمین سال خود را باشکوه برگزارخواهد کرد.

وی اضافه کرد: مردم قزوین درحوادث ونا آرامی‌های آبان ماه نجابت و بصیرت خود را نشان دادند وبا حضوردرمراسم تشییع سردارسلیمانی ثابت کردند که انقلاب همچنان زنده است.

مدیرکل صدا و سیمای استان قزوین گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر ۹۶۰ دقیقه برنامه تلویزیونی تخصصی و ۳۶۰ دقیقه برنامه رادیویی تدارک دیده‌ایم.

وی اضافه کرد: تهیه ۱۰ برنامه ۳۰ دقیقه‌ای دربخش تولید هم پیش بینی شده و، چون انقلاب مردمی است باید انعکاس آن هم مردمی باشد لذا همه مراسمی که مردم در آن حضوردارند منعکس خواهد شد.
 
۸۴ درصد جامعه آماری بیننده خبرقزوین هستند / تولید ۵۷۶۰ دقیقه برنامه با موضوع انتخابات
مدیرکل صدا و سیمای استان قزوین یادآورشد: درسیما ۳۵۷۹ دقیقه برنامه ودررادیو ۱۹۸۰ دقیقه برنامه اصلی و ۳۷۸۰ دقیقه برنامه روتین و جمعاً ۵۷۶۰ دقیقه برنامه تولید و پخش خواهد شد.

انبارلویی بیان داشت: ۴ قطعه موسیقی به مدت ۱۲ دقیقه درصدا و سیمای استان با کمک هنرمندان محلی ساخته شده که شعر آن نیز توسط شعرای قزوینی سروده شده است.

وی اظهار داشت: انتخابات یک فرآیند است که به افزایش آگاهی مردم نیازمند است لذا دو گفتگوی ویژه خبری با موضوع انتخابات به مدت ۹۰ دقیقه پیش بینی شده که از کارشناسان مختلف نیز استفاده خواهیم کرد.

انبارلویی گفت: درروز انتخابات هم ۱۵ ساعت برنامه زنده تلویزیونی تدارک دیده‌ایم و در۱۷ دفتر خبری در شهرستان‌ها نیزپوشش خبری برنامه‌ها بخوبی صورت می‌گیرد.

وی افزود: درعصر حاضر با تنوع رسانه روبرو هستیم و مردم حق دارند رسانه مورد نظرشان را انتخاب کنند و نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد ۸۴ درصد جامعه آماری بیننده خبر قزوین هستند و کسب اطلاعات رسمی از خبر استان بالای ۸۰ درصد است البته فضای مجازی هم رقیبی جدی است که اگر مدیریت نشود می‌تواند فضا را غبار آلود کند.
 
۸۴ درصد جامعه آماری بیننده خبرقزوین هستند / تولید ۵۷۶۰ دقیقه برنامه با موضوع انتخابات
مدیرکل صدا و سیمای استان قزوین یادآورشد: با تلاش همکاران رسانه ملی دراستان امسال ۱۶۲۰ دقیقه برنامه ویژه دهه فجر و ۹ هزار و ۴۲۹ دقیقه ویژه برنامه انتخابات و مجموعاً ۱۱ هزار و ۴۹ دقیقه در صدا و سیمای قزوین پخش می‌شود.
 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی