گوشی‌های سرقتی هدیه دزد تکرو به دختر مورد علاقه
کد خبر: 988060
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00492S
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
دزد تکرو که چند عدد از گوشی‌های تلفن همراه سرقت شده را به دختر مورد علاقه‌اش هدیه داده‌بود سرانجام بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ساعت‌۱۴:۳۰ پنجم آبان‌ماه بود که مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی‌۱۱۰ تماس گرفت و گزارش یک سرقت را اعلام کرد. لحظاتی بعد تیمی از مأموران کلانتری‌۱۲۹ جامی در محل حادثه که خیابان جمهوری بود حاضر شدند. شاکی در توضیح ماجرا گفت: من در حال عبور از خیابان بودم و داشتم با تلفن همراهم حرف می‌زدم که ناگهان مرد موتورسوار گوشی‌ام را سرقت کرد و فرار کرد.

وقتی پرونده به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار گرفت، مشخص شد که شکایت‌های مشابه دیگری به پلیس گزارش شده‌است. کارآگاهان با رد یابی یکی از گوشی‌های سرقت شده موفق شدند دارنده گوشی را که دختری به نام الناز بود، شناسایی و ۲۱‌دی‌ماه او را حوالی میدان منیریه بازداشت کنند. دختر ۲۰‌ساله وقتی بازجویی شد، گفت که گوشی را از مردی ۳۴‌ساله به نام هوشنگ گرفته است. او گفت: هوشنگ بچه‌محل ما است و مدتی قبل سه گوشی تلفن همراه به من هدیه داد. وقتی که یکی از گوشی‌ها را فعال کردم مأموران پلیس به سراغم آمدند و به من خبر دادند که گوشی سرقتی است و من را بازداشت کردند. الناز گفت: من از سرقتی بودن گوشی خبر نداشتم.

در شاخه دیگری از تحقیقات سوابق هوشنگ بررسی و معلوم شد که او از مجرمان سابقه دار است که قبلاً بار‌ها به اتهام سرقت گوشی تلفن همراه بازدشت شده و به زندان افتاده است. بعد از به دست آمدن این اطلاعات بود که مخفیگاه هوشنگ حوالی محله امیریه شناسایی و ۲۲‌دی‌ماه بازداشت شد. او در بازجویی‌ها به سرقت‌های سریالی گوشی تلفن همراه اعتراف کرد و گفت که بیشتر سرقت‌هایش را در خیابان جمهوری، ولیعصر و حوالی میدان راه‌آهن به صورت تک‌نفره انجام داده‌است.

متهم ادامه داد: من قبل از سرقت گوشی ابتدا یک موتورسیکلت از کنار خیابان سرقت می‌کردم و بعد در خیابان‌ها پرسه زده و در فرصت مناسب گوشی رهگذران را سرقت می‌کردم. گوشی‌های سرقت شده را هم به رهگذران می‌فروختم و سه عدد از گوشی‌ها ر‌ا هم به الناز هدیه دادم که سرانجام گرفتار شدم. سرهنگ علی عزیزخانی، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهم در پایگاه هشتم پلیس‌آگاهی تهران ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار