شادی ونشاط در شرکت فولاد مبارکه حاکم است
کد خبر: 987680
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048wK
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه:
همزمان با سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه، معاونان، مدیران و کارکنان شرکت فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا با حضور پرشور در همایش های جدا گانۀ شورو شادی ونشاط آفریدند.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان ،معاون نیروی انسانی و سازماندهی شرکت ضمن گرامیداشت سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه، گفت :این روز خجسته، جلوه های زیبایی از همدلی و نشاط سازمانی را خلق کرده و زحمات تمامی مدیران و کارکنان شرکت در واقع یادآور به ثمر نشستن تلاش و همت والای تمامی همکارانی است که از ابتدای دوران ساخت و آغاز بهره برداری فولاد مبارکه تاکنون جانانه تلاش کرده اند تا صنعت فولاد کشور شکوفا گردد و کشور در زمینه تولید بسیاری از انواع محصولات فولادی تخت بی نیاز شود.

عباس اکبری محمدی تصریح کرد: علاوه بر این، فولاد مبارکه در کشور به عنوان دانشگاهی بزرگ، زمینه های رشد فنی و تکنولوژیکی صنعت فولاد کشور را نیز فراهم کرده است.

وی در ادامه به نقش صنعت فولاد در فراهم کردن زمینه های رشد اقتصادی جامعه اشاره کرد و گفت: با شکلگیری این صنعت در اقصی نقاط کشور فرصت های شغلی زیادی به وجود آمده و معیشت جامعه بهشکل قابل توجهی بهبودی یافته است. همچنان که در این خصوص خداوند ارحم و الراحمین در قران میفرمایند «انا انزالنا الحدید فیه بأس الشدید و منافع الناس .» وی در خصوص اهمیت و نقش ورزش در پیشبرد اهداف شرکت خاطرنشان کرد: در راهبردهای کلان مدیریت شرکت فولاد مبارکه، ورزش، سلامتی و شادابی کارکنان از جایگاه والایی برخوردار است و مدیریت ارشد سازمان همواره بر تدوین برنامه های هدفمند ورزشی برای کارکنان و خانواده های ایشان تأ کید کرده

است.

اکبری افزود: با توجه به کارکرد ورزش در سلامت روح و جسم کارکنان و خانواده ها، تیم مدیریت شرکت برای سال های آتی نیز با نگاه کلان از تقویت برنامه ها و راهبردهای ورزش شرکت حمایت خواهد کرد. وی خاطرنشان کرد: ورزش در افزایش سلامت و شادابی، انگیزه و بهره وری کارکنان سازمان نقش بی بدیلی دارد. تاجایی که تحقیقات نشان داده است افراد ورزشکار علاوه بر برخورداری از جسم و روح سالمتر، در انجام کارهای تیمی نیز موفقتر عمل میکنند و بهتر میتوانند سازمان را در پیشبرد اهداف خود یاری رسانند.

وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: همچنان که ما به تلاش همکاران قبل از خود در این شرکت افتخارمی کنیم، امیدوارم با همکاری و همدلی بیشتر بتوانیم شرایطی فراهم کنیم که نه فقط عزیزان بعد از ما، بلکه همۀ مردم شریف ایران همچون قبل به گروه فولاد مبارکه افتخار کنند.

صادق فرخی مدیر خدمات عمومی و امور رفاهی نیز ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه گفت: باعث افتخار است که فولاد مبارکه در زمینۀ تولید، مسئولیت های اجتماعی و همچنین در زمینۀ ورزش کشور منشأ اثر است.

وی با بیان اینکه در حوزۀ ورزش، امروز تعداد افراد فعال در جامعۀ ورزشی خانوادۀ فولاد مبارکه به 65000 نفر رسیده است، اظهار امیدواری کرد با راهبردهای مدیریت شرکت بتوان با برگزاری برنامه های ورزشی داخل و خارج از شرکت شادابی و نشاط بیشتری به خانواده های محترم هدیه کنیم.

فرخی با تأ کید بر اینکه سازمانهای موفق و پیشگام در بهره وری، از نیروی انسانی شادابتر و سالمتر بهره مندند، اعلام کرد: ا کنون امور ورزش فولاد مبارکه در استانهای اصفهان و چهارمحال و بختیاری با 500 مرکز ورزشی که از مربیان متخصص و مجرب برخوردارند، قرارداد دارد و همکاران و خانواده های محترم میتوانند با استفاده از این ظرفیت مناسب در مسیر ارتقای سلامت روح و جسم خود گام بردارند.

مدیر خدمات عمومی و امور رفاهی در خاتمه با اشاره به اینکه با تدابیر اتخاذ شده در حال حاضر ضریب نفوذ همکاران و خانواده ها در برنامه های ورزشی به 82 درصد رسیده است تصریح کرد: پیشبینی میشود تا پایان سال جاری این ضریب به 90 درصد برسد و از این حیث شرکت به یک رکورد بی سابقه دست یابد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار