میزان بدهی پرسپولیس به کالدرون: حداقل ۳۰۰ هزار دلار
کد خبر: 987417
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048s5
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
باشگاه پرسیپولیس در خوشبین‌ترین حالت ممکن باید ۳۰۰ هزاردلار به گابریل کالدرون پرداخت کند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: گابریل کالدرون پس از اتمام رقابت‌های نیم فصل نخست لیگ برتر تصمیم به ترک پرسپولیس گرفت تا این باشگاه یحیی گل محمدی را به عنوان جانشین وی انتخاب کند.

رابطه تیره کالدرون با محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، عدم پرداخت به موقع مطالبات و همچنین اصرار پیرمرد آرژانتینی به کنار گذاشته شدن افشین پیراونی از سمت سرپرست تیم بهانه‌هایی بود که موجب جدایی وی از پرسپولیس شد.

او در حالی از این تیم جدا شد که توانست با ۳۴ امتیاز در صدر جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر جا خوش کند، اما عدم موافقت با شروط او مانع از ماندنش در پرسپولیس شد.

کالدرون پس از ترک تهران نامه‌ای را به باشگاه پرسپولیس ارسال کرد که طی آن خواهان دریافت ۳۰۰ هزاردلار از قسط دوم قراردادش شد. طبق مفاد مالی مندرج در قرارداد، سرخ‌ها با آغاز نیم فصل دوم بایستی آن‌را نیز پرداخت کنند، اما نبود بودجه مالی کافی مانع از این موضوع شد تا کالدرون تصمیم به شکایت از باشگاه پرسپولیس به فیفا بگیرد.

نکته جالب توجه اینکه کالدرون قصد دارد بابت تمام مبلغ قرارداد فصل جاری خود از پرسپولیس شکایت کند. او معتقد است طبق یکی از بند‌های قراردادش در صورت ماندن در این تیم تا پایان نیم فصل اول بصورت خودکار باید پول قراردادش را تا پایان فصل دریافت کند.

این در حالی است که سرخ‌ها معتقدند کالدرون در تاریخ اول ژانویه (یازدهم دیماه) با ارسال نامه‌ای فسخ یکطرفه کرده است و با توجه به اینکه نیم فصل دوم نیز آغاز نشده است نیازی به پرداخت تمام و کمال قرارداد او نیست.

در هر صورت آنچه مشخص است باشگاه پرسپولیس مکلف به پرداخت حداقل ۳۰۰ هزار دلار دیگر به کالدرون است تا کالدرون با وجود حضور شش ماهه در فوتبال ایران، نزدیک به ۶۰۰ هزار دلار از پرسپولیس دریافت کند.

باشگاه پرسپولیس تصمیم به پرداخت مبلغ قرارداد کالدرون ندارد و می‌خواهد این پرونده را در صورت شکایت مرد آرژانتینی در کمیته انضباطی فیفا پیگیری کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار