سپاه همیشه خود را سپر بلای مردم کرده است
کد خبر: 986235
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048Z1
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰
یک فعال سیاسی:
سرويس سياسی جوان آنلاين: سپاه نهادی است که از اول انقلاب تا امروز همواره امنیت مردم، مرز‌ها و آسمان را حفظ کرده است.
حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به سقوط هواپیمای اوکراینی، گفت: وقتی که ضریب امنیت شهر تهران افزایش پیدا می‌کند و وضعیت غیر عادی برای جلوگیری از ورود هرگونه پرنده مهاجم بر شهر حاکم می‌شود طبیعی است که در این شرایط فضای شهر باید از تردد هواپیما‌های مسافربری خالی شود.
او ادامه داد: طبیعی است که در چنین شرایطی مرجعی که نسبت به این ماجرا‌ها مسئولیت دارد باید به درستی تصمیم بگیرد و اعلام کند که الان وضعیت آسمان کشور برای پرواز‌های مسافربری مناسب نیست.

برخی به دنبال سوءاستفاده سیاسی از هر جریانی هستند
ترقی افزود:، اما متأسفانه در این بخش به قدری ناهماهنگی و تأخیرات بسیار وجود داشته و ابعاد مختلف مورد توجه قرار نگرفته که باید در تحقیقات علت و عوامل این مسئله مشخص شود که چنانچه عوامل نفوذی در این مجموعه سیستم‌ها بوده که مانع این مسئله شده باید مشخص شود تا بررسی دقیق و کمیته حقیقت یاب تشکیل شود.
او افزود: متأسفانه درکشورما عده‌ای کاملاً بازی غربی‌ها را خورده و در زمین آن‌ها بازی می‌کنند؛ موضوعی که باعث می‌شود تا دشمن به اهداف خود برسد و عظمتی که سپاه با حمله به پایگاه‌های امریکا آفرید (که در طول ۷۰ سال گذشته بی‌نتیجه بوده) را کمرنگ کند و در نتیجه اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه و در بین افکار عمومی جهان جا نیفتد.

ترقی با اشاره به رفتار سردار حاجی‌زاده در پذیرفتن مسئولیت این حادثه گفت: این صادقانه‌ترین و مردمی‌ترین رفتاری بود که ثابت کرد سپاه همیشه خود را سپر بلای مردم کرده است. سپاه نهادی است که از اول انقلاب تا امروز همواره امنیت مردم، مرز‌ها و آسمان را حفظ کرده و در برابر دشمن سینه خود را سپر کرده تا خود را فدای امنیت، آرامش و مصالح مردم خود کند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: این در حالی است که شاهد بودیم در بسیاری از شرایط هیچ یک از مسئولان دولتی حاضر نیست مسئولیت اقدام خود را بپذیرد، اما سپاه با صداقت خود در اصل عشق به مردم خود را ثابت کرد درحالی که بسیاری از مسئولان دولتی کرمان و بسیاری از افرادی که وظیفه تأمین امنیت عزاداران را داشتند در قبال کشته شدن ده‌ها نفر از مردم و کشته شدن بیش از ۲۰۰نفر هیچ مسئولیتی را نپذیرفتند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار