آموزش رایگان تکواندو به شهروندان تهرانی
کد خبر: 986203
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048YV
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
در دیدار رئیس فدراسیون تکواندو با سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران، بر اجرای طرحی موسم به «زکات ورزش تکواندو» در راستای آموزش این رشته ورزشی به شهروندان تهرانی تأکید شد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: در دیدار مجید رباطی سرپرست این سازمان و محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان، ایجاد تعاملات جدید و اجرای برنامه‌های مشترک در راستای گسترش این رشته ورزشی در میان پایتخت نشینان کلیدخورد.
رباطی در این نشست با اشاره به زیرساخت‌های مطلوب شهرداری برای حضور شهروندان در عرصه آموزش و رقابت در رشته تکواندو گفت: شهرداری تهران سالن‌ها و امکانات خوبی برای همگانی کردن این رشته مفرح و مدال‌آور ورزشی دارد و طی دهه گذشته نیز عملکرد خوبی در این راستا داشته است.
وی ضمن استقبال از طرح «زکات ورزش تکواندو» که از سوی پولادگر پیشنهاد شد، به علی خسروی رئیس امور هماهنگی فدراسیون‌ها، هیئت‌های ورزشی و سازمان‌های مردم نهاد سازمان ورزش تأکید کرد که این برنامه بزرگ در تقویم ورزشی سازمان متبوعش لحاظ شود.
براساس اظهارات پولادگر، طرح یاد شده آموزش ورزش تکواندو به لایه‌های مختلف اجتماعی شهروندان تهرانی را هدف قرار داده است.
رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان همچنین با اشاره به لزوم استفاده از پتانسل‌های شهرداری برای گسترش ورزش همگانی، از آمادگی این فدراسیون در خصوص برگزاری مسابقات تکواندو خانوادگی در پایتخت کشورمان، خبر داد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار