اهدا جام قهرمانی مسابقات بین المللی جام فجر به مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی
کد خبر: 986193
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048YL
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
مسابقات بین المللی دو و میدانی داخل سالن، گرامیداشت دهه مبارک فجر و پاسداشت مقام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با قهرمانی تیم دو ومیدانی بانوان دانشگاه آزاد اسلامی پایان یافت.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: این مراسم در روزدوشنبه در اداره کل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، سرپرست و سرمربی تیم دوومیدانی بانوان دانشگاه آزاد اسلامی جام قهرمانی مسابقات بین المللی را به دکتر جوانمرد مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی تقدیم کرد. در این مراسم دکتر جوانمرد اظهار داشت: تیم دو ومیدانی بانوان دانشگاه آزاد اسلامی امروز با پاسداشت مقام شهیدحاج قاسم سلیمانی در مسابقات بین المللی شرکت نمود و آرمان‌های این شهید بزرگوار هیچ گاه از بین نخواهد رفت و این پرچم هرگز زمین نخواهد افتاد. اداره کل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی با این حضور نشان دادند که در مسیر انقلاب به حرکت خود ادامه خواهند داد، هر چند که دشمن همواره به دنبال ایجاد یأس، ناامیدی و بی تفاوتی در بین جوانان و دانشجویان است که بهترین روش مقابله با این رویکرد دشمن توسعه فعالیت‌های ورزشی با پیوست فرهنگی و رسانه‌ای است.
وی ادامه داد: اعضای این تیم که از سرمایه‌های دانشگاه به شمار می‌آیند، دانشجویان جوانی هستند که توانستند در این مسابقات پیروزی میدان باشند وی افزود آن‌ها با رسیدن به عنوان قهرمانی در لیگ برتر کشور و هم در مسابقات بین المللی داخل سالن پاسخ اعتماد دانشگاه را دادند. با اتکاء به پروردگار متعال و نیروی جوانی و نشاط و بالندگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و با کادر فنی مجرب به موفقیت رسید.
لازم به ذکر است، نتیجه مسابقات بین المللی دوومیدانی داخل سالن بانوان به شرح ذیل می‌باشد:

۱- دانشگاه آزاد - ۱۱۵،۵،
۲- سپاهان - ۸۱،
۳- خراسان رضوی - ۸۱،
۴- منتخب ملی جوانان ایران - ۳۹،۵،
۵- ارمنستان - ۳۹،
۶- سلکتور - ۳۰،
۷- قرقیزستان - ۲۶،
۸- صبا بتن اصفهان - ۱۹
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار