رشد و توسعه شمشیر بازی در ایران مثال زدنی است
کد خبر: 985892
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048TU
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
نشست وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک با رئیس فدراسیون جهانی شمشیر بازی
در ادامه دیدار‌های مسئولان ورزش کشورمان با روسای فدراسیون‌های جهانی و مقامات کمیته بین المللی المپیک نشستی با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی با آلیشر عثمانف رئیس فدراسیون جهانی شمشیر بازی در مقر IOC برگزار شد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: در این نشست دکتر سلطانی فر ضمن اشاره به رشد و توسعه این رشته در جهان از حمایت‌های رئیس فدراسیون جهانی شمشیر بازی از فدراسیون شمشیر بازی کشورمان تشکر کرده و خواهان حمایت‌های بیشتر فدراسیون جهانی از شمشیر بازی ایران شد.
در ادامه صالحی امیری ضمن اشاره به میزبانی رقابت‌های بین المللی شمشیر بازی در ایران تصریح کرد:شمشیر بازی طی سال‌های گذشته رشد و توسعه خوبی در داخل ایران داشته و وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت خوبی از این رشته المپیکی دارند و بدون تردید حمایت‌های فدراسیون جهانی می‌تواند مسئولان فدراسیون کشورمان را در ادامه مسیری که در پیش گرفته اند دلگرم‌تر کند.
در ادامه عثمانف رئیس فدراسیون جهانی شمشیر بازی ضمن اشاره به همکاری و حمایت‌های همه جانبه از فدراسیون شمشیر بازی ایران ابراز داشت: من خودم یکی از علاقمندان شمشیر بازی ایران بخصوص در بخش سابر هستم. رشد و توسعه این رشته در ایران مثال زدنی است و در عرصه بین المللی نیز رشد بسیار خوبی داشته و جایگاه خوبی برای خود بدست آورده است.
وی در ادامه تصریح کرد: تیم بسیار خوبی دارید و خودم از علاقمندان به شمشیر بازی ایران هستم؛ کسب مدال قهرمانی جهان برای اولین بار نشان از پیشرفت و توسعه این رشته در کشورتان دارد که امیدوارم به کسب مدال در المپیک بیانجامد.
رئیس فدراسیون جهانی شمشیربازی از حمایت‌های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک ایران تشکر کرد و گفت: مطمئن باشید فدراسیون جهانی نیز حمایت‌های لازم را از شمشیر بازی ایران در عرصه بین المللی خواهد داشت بخصوص که در سال‌های اخیر سرمایه گذاری خوبی در این زمینه انجام شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار