برگزاری سمینار هوش مالی به سبک حال خوب در اسلامشهر
کد خبر: 985218
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048Ic
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
به منظور ارتقا سواد اقتصادی انجام شد:
سیمنار افزایش مهارت هوش مالی به سبک حال خوب با حضور کارشناسان این حوزه در شهرستان اسلامشهر برگزار شد.
محمدرضا عباسی

سیمنار افزایش مهارت هوش مالی به سبک حال خوب با حضور کارشناسان این حوزه در شهرستان اسلامشهر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد.

  این سمینار با هدف بالابردن سواد اقتصادی و مهارت هوش مالی افراد با تاکید بر کسب درآمد بالاتر، حفظ ارزش پول، شناخت و آموزش زبان سرمایه گذاری و بودجه بندی پول توسط مهدی صفرقلی مدرس مهارتهای سرمایه گذاری و بهبود و رشد فردی برگزار شد .

در این سمینار ازمفاهیم اولیه هوش مالی،معنویت مالی،مدیریت مصرف(میزان و چگونگی مصرف کردن)،شخصیت شناسی مالی،عادات مالی،مدیریت مالی،مدیریت ورشکستگی، اصول خرج کردن، اصول پس انداز کردن، اعتبار چیست و چگونه شکل می گیرد،مطالبی  توسط کارشناس  این حوزه ارائه شد .   

مدیریت بدهی، تصمیم گیری هوشمندانه مالی، دام های مالی و جلوگیری از دچار شدن به آنها، خرید هوشمندانه، هزینه  فرصت، نیازها و خواسته ها و نقش آنها در تصمیم گیری مالی، پول برده ی انسان، فرهنگ پس انداز، جریانهای درآمدی کدامند و چگونه ایجاد میشوند؟ مدیریت بحرانهای مالی و ... از دیگر موارد اراده شده در این سمینار بود. 

در سمینارهوش مالی که به همت موسسه حال خوب و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد ، مورد استقبال خانواده ها و اقشار مختلف مردم قرار گرفت و افراد  شرکت کننده با فرهنگ هزینه و صرفه جویی و جلوگیری از هرگونه اسراف آشنا شدند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی