انجام عملیات شستشوی مخازن ذخیره ای در شهر واوان
کد خبر: 984236
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00482m
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
مدیر آبفای شهر واوان خبرداد:
با هدف ارتقاء کیفی آب آشامیدنی شهروندان محترم شهر واوان پروژه شستشوی دوباب مخزن ذخیره ای در این شهر انجام و به اتمام رسید.
محمدرضا عباسی

با هدف ارتقاء کیفی آب آشامیدنی شهروندان محترم شهر واوان پروژه شستشوی دوباب مخزن ذخیره ای در این شهر انجام و به اتمام رسید.

پرویز عبدی مدیر آبفای شهر واوان با اعلام این خبر،اظهار کرد: به منظور ارتقاء سطح کمّی و کیفی آب شرب شهروندان و مشترکین ، به روز رسانی تاسیسات و مخازن و خارج سازی املاح و ماسه های ته نشین شده موضوع شستشو و گندزدایی مخازن ذخیره ای این شهر در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته انجام شد.

عبدی با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم از طریق چاه های موجود در منطقه و پس از تجمیع در مخازن این شهر تامین و توزیع می گردد، تاکید کرد: به لحاظ ماسه دهی اغلب چاه ها موجب افت کیفی آب آشامیدنی شهروندان وهمچنین بروز مشکلاتی در مخازن و آب رسانی  میگردد، شستشویمخازن از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

وی بیان کرد: مطابق برنامه ریزی صورت گرفته طی دی ماه جاری عملیات شستشوی دوباب مخزن ذخیره ای با متراژ 5هزار و 3 هزار متر مکعبی در دستور کار قرارگرفته ،که پس از خارج سازی کامل ماسه و املاح ته نشین شده در کف مخزن ، مخازن مذکوربا استفاده ازآب ژاول و کلر شستشو گردیده و مجدداً آبگیری و درمدار بهره برداری قرار گرفتند.

 

برچسب ها: واوان ، آبفا ، مخزن
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی