تمامی مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز می شوند
کد خبر: 982390
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047Z0
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی:
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی گفت: سال آینده تمامی مدارس استان به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز می شوند.

علی مناف زاده با بیان اینکه از کل کلاسهای درس استان تنها ۱۵ درصد به سیستم استاندارد مجهز هستند، اظهار داشت: استان دارای ۲۴ هزار کلاس درس در مناطق مختلف استان است که ۱۵ درصد از کلاس ‌های استان از سیستم گرمایشی غیر استاندار برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه یک هزار کلاس درس طی سالجاری به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز می شود، افزود: امسال تا کنون ۵۹۹ کلاس درس مجهز به سیستم گرمایشی استاندار مجهز شده اند.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی با بیان این که عملیات اجرایی سیستم گرمایشی ۴۰۱ کلاس درس نیز تا پایان سالجاری به پایان خواهد رسید گفت: در طول سال آینده تمامی کلاس‌های غیر استانداراستان از لحاظ سیستم گرمایشی مجهز به سیستم گرمایشی استاندار مجهز خواهند شد.

وی گفت: شش هزار و ۲۸۲ کلاس درسی در استان به وسیله بخاری‌ های نفتی استاندارد در زمستان گرم می‌شوند و برای جایگزین کردن سیستم‌ های گرمایشی جدید در این مدارس پیش‌بینی ‌هایی انجام شده که در حال مطالعه و تحقیق بر یک روش نوین با کمک یکی از دانشگاه‌ های استان هستیم و همچنین در نظر داریم از سیستم گرمایشی جدیدی به نام هات پنل استاندارد در مدارس استفاده کنیم و با انجام این اقدامات امیدواریم وعده‌مان عملی شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی