۱۵۰۰ مسکن محرومان در خراسان جنوبی به بهره‌برداری می‌رسد
کد خبر: 981290
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047HG
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
سرویس ایران جوان آنلاین: از سهمیه ۵ هزار واحد مسکن محرومان که در تعهد بنیاد مسکن استان خراسان جنوبی بوده است، یک هزار و ۵۰۰ واحد آن تکمیل و در اختیار واجدان شرایط گذاشته می‌شود.
علی‌اصغر آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: افتتاح رسمی یک هزار و ۱۱۵ واحد تکمیل شده با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان به زودی انجام خواهد شد. وی افزود: از آغاز طرح ساخت مسکن محرومان در ۶۱۶ روستا تاکنون کار کارشناسی انجام و در این مناطق ۶ هزار و ۲۷۴ پرونده تشکیل شده است. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۷۲۰ پرونده به بانک معرفی و ۴ هزار و ۶۹۲ پرونده منجر به عقد قرارداد با بانک شده است. آسمانی مقدم افزود: ۴ هزار و ۵۵۰ واحد تاکنون پی کنی انجام شده و از این تعداد ۳ هزار و ۸۹۰ واحد مرحله فونداسیون را هم پشت سر گذاشته‌اند. وی با بیان اینکه ۳ هزار و ۱۵۱ واحد تاکنون اسکلت و دیوارچینی شده است، افزود: ۲ هزار و ۴۹۹ واحد به مرحله سقف و یک هزار و ۸۲۲ واحد مرحله سفت کاری را هم تمام کرده‌اند. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با این پیش‌بینی که تا پایان امسال ۵ هزار واحد مسکن محرومان حداقل به مرحله سفت‌کاری برسند گفت: برای انتخاب واجدان شرایط مسکن محرومان، بنیاد مسکن کارشناسی‌های لازم را انجام می‌دهد و در این بین تأییدیه شورای اسلامی روستا، دهیاری و بخشداری نیز لازم است تا این سهمیه نصیب محرومان واقعی شود.
آسمانی مقدم افزود: زوج‌های جوان فاقد مسکن که در روستا‌ها سکونت دائم دارند یا افرادی که تاکنون مستأجر بوده‌اند در اولویت واگذاری مسکن محرومان هستند. وی ادامه داد: کسانی که در شهر‌ها زندگی می‌کنند و تاکنون از هیچ تسهیلات دولتی استفاده نکرده‌اند اگر تمایل به سکونت دائمی در روستایی را داشته باشند نیز از این امتیاز بهره‌مند می‌شوند.
برچسب ها: مسکن محرومان
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار