فتح الله زاده و هتریک در مدیرعاملی؟
کد خبر: 981145
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047Ev
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
حاشیه های امروز استقلال تداعی خاطرات سال ۹۱ است . سالی که اتفاقات عجیبی رخ داد و در عرض چند ساعت باعث شد تا هم مدیر عامل استقلال بکباره حاج فتح اله زاده شود هم سرمربی امیر قلعه نوعی محبوب آن زمان . معاون وزیر ورزش و جوانان و رییس هیات مدیره استقلال سخت بدنبال رایزنی برای جذب قلعه نویی در سمت سرمربی گیری بودند .
سرویس ورزشی جوان آنلاین- یاداشت- وحید صابری : موضوعی که با توجه به شرایط آن روزگار  زیر بار آن نمی رفت ، اما به همه چیز بکباره عوض شد و با وعده و وعیدهایی که رد و بدل شد در عرض نیم ساعت ختم به خیر شد و فتح اله زاده مدیرعامل معرفی شد و قلعه نویی هم که سرمربی تیم آبی پوش یایتخت .

.. و اما حکایت امروز 
دیروز که عده‌ای ریختند باشگاه استقلال و هتل محل اقامت بازیکنان و شعار‌هایی به نفع فتح الله زاده و علیه بقیه مخالفان وی سردادند نوشتیم و گفتیم که وزارت ورزش باید مراقب این مقدمه چینی‌ها باشد، چون دوباره سناریویی جدید برای باشگاه استقلال در حال نوشتن است و اجراست.

به صحبت‌های جواد زرینچه توجه کنید: می‌دانم چرا در این سال‌ها اسمی از واعظ آشتیانی، قریب، اولیایی و خیلی‌های دیگر نمی‌آید، اما همیشه فقط اسم بعضی از آدم‌ها در ورزشگاه صدا زده می‌شود. می‌دانید چرا اسم این نفراتی که من بالا نام بردم نیست به خاطر اینکه آن‌ها آدم‌های صادقی هستند و نمی‌توانند در فوتبال کار کنند.

زرینچه با اشاره به صحبت‌های مدیرعامل اسبق باشگاه گفت: بعضی از افراد می‌خواهند با خراب کردن هر نام و اسطوره‌ای به جایگاه مدیرعاملی استقلال برسند، اما مطمئن باشید دیگر این صندلی مدیرعاملی گیر امثالی مثل شما نخواهد افتاد. جالب است بدانید که من عوامل شما را روز گذشته در جلوی باشگاه دیدم. حتی بعضی از آن‌ها در داخل هتل آمدند و من به آن‌ها متلک انداختم که بگذارید استقلال آرامش داشته باشد، اما مردم باید بدانندکه مشکل استقلال همین آقایان هستند که نمی‌خواهند این تیم نتیجه بگیرد.

در همین حال امیر حسین فتحی پس از یک دوره ناموفق و ناکام در استقلال در حالی از این باشگاه جدا شد که تازه استقلال به روز‌های خوب خود رسیده است، اما‌ ای کاش وزارت نشینان در پایان فصل گذشته اینکار را می‌کردند، چون فتحی به کار مدیریت باشگاه نمی‌آمد.

اکنون اشتباه بزرگتر آوردن علی فتح الله زاده برای سومین بار به استقلال است. فتح الله زاده عاشق استقلال هست، یک دوره موفق هم داشته، اما اگر خوب بود که دوبار تغییرش نمی‌دادند!

الان هم بهتر است وزارت نشینان به جنجال و هیاهوی ۴ تا بوقچی و یکی دو رسانه خاص و دوستدار فتح الله زاده توجه نکنند و اگر دنبال مدیران گذشته هستند یکی مثل دکتر قریب بهترین گزینه است در حالی که اعتقاد داریم همه این‌ها باید در استقلال باشند، ولی یک نفر کار آمد و پر توان و نترس و شجاع که با یک شعار چند بوقچی مربی عوض نکند! به عنوان مدیر عامل انتخاب کنند.

فتح الله زاده با شعار همین چند بوقچی با حجازی و قلعه نویی و مظلومی و حتی پورحیدری بازی کرد و آن‌ها را پس از هر بار فشاری که به استقلال از سکو‌ها می‌آمد آورد و برد و حالا بازهم همین چرخه معیوب تکرار خواهد شد.

لطفا با احترام به فتح الله زاده و اولیایی و همه آن‌ها که زحمت کشیده اند دنبال این گزینه‌های تکراری نروید و اجازه بدهید به قول مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش و جوانان، اعضای هیات مدیره در یک فضای بدون تنش و احساساتی یک مدیرعامل خوش آتیه و خوش فکر که هم جایگاه مردمی داشته باشد و هم توان مدیریتی اش را در جایی دیگر به ظهور رسانده باشد برای استقلال انتخاب کنید.
فعلا با همین آقای خلیل زاده در نقش سرپرست موقت ادامه دهید تا به یک مورو جامع و خوب برسید.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار