تعریف و تمجید کافی است؛ کبدی یک سالن اختصاصی می‌خواهد
کد خبر: 981111
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047EN
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
به افتخار جوانترین رییس فدراسیون که توانسته طی مدت دوسال موفقیت‌های بزرگی را بدون سروصدا و جار و جنجال برای ورزش ایران در بازی‌های آسیایی و جهانی کسب کند از جا بلند می‌شویم و اورا تشویق می‌کنیم. بله آقای اورسجی رییس جوان فدراسیون کبدی.
سیدرضا فیض آبادی
سرویس ورزشی جوان آنلاین: همه به رییس کمیته ملی المپیک چشم دوخته اند که با شروع سخنانش و بلند شدن از روی صندلی چه می‌خواهد بگوید و وقتی کلمات را با غرور ادا می‌کند همه روسای فدراسیون‌ها به یکدیگر نگاه می‌کنند تا اینکه نام عباس اورسجی را دکتر صالحی امیری بر زبان می‌آورد.

این گفته صالحی امیری پس از آن بیان شد که مسعود سلطانی فردر نشست روسای فدراسیون‌های ورزشی از برگزاری مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان در کیش تعریف و تمجید کرد و گفت: حقیقتا پس از اتفاقاتی که دوسال قبل در گرگان برای کبدی افتاده بود کمی نگران مسابقات جوانان جهان در کیش بودیم، ولی باید خسته نباشید و خداقوت به رییس فدراسیون کبدی بگویم که بدون کم‌ترین اعتراضی و سروصدایی ۱۳ تیم از آفریقا و اروپا و آسیا را به کیش آوردند، مسابقاتی در حد کیفی و کمی بالا را برگزار کردند و زمانیکه فینال را از تلویزیون پخش می‌کردند و من نماینده آفریقا و آسیا را در فینال دیدم تحسین شان کردم که مسابقات واقعا در حد جهانی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: چقدر خوب است که سایر فدراسیون‌ها نمونه و الگو بگیرند به خصوص در رشته‌های تیمی که فدراسیون کبدی یک الگوی موفق بوده است.

تمامی روسای فدراسیون‌ها بعد از نشست عباس اورسجی را در بغل می‌گیرند و به او تبریک می‌گویند.

دو مدال طلای تیمی در جاکارتا که برای نخستین بار در یک رشته ورزشی بدست آمد و یک طلای جوانان جهان به اضافه میزبانی موفق در این شرایط اقتصادی.

اما اینجا ما به عنوان رسانه‌ای که در کیش حاضر بودیم از ریاست کمیته ملی المپیک و وزیر ورزش یک تقاضا داریم. تعریف‌ها و تمجید‌ها سر جای خود که به هر حال کم‌ترین کاری بود که برای این موفقیت‌های بزرگ انجام دادید، ولی رییس فدراسیون کبدی بار‌ها از نداشتن یک مکان خوب برای تشکیل آکادمی تیم‌های ملی کبدی گلایه کرده و به قول شما فدراسیونی که در عرض دوسال توانسته این افتخارات را بدست بیاورد لیاقت داشتن بهترین سالن و خوابگاه اختصاصی را دارد.

رییس فدراسیون کبدی می‌گوید اگر یک زمینی داخل شهر به ما بدهند کاری می‌کنیم که کبدی برای همیشه از تکیه به منابع دولتی راحت باشد و مستقل روی پای خود باشد.

دکتر اورسجی نقشه آن را هم در ذهن خود تداعی کرده است: طبقه اول سالنی برای اردو‌ها و تمرینات دائمی تیم‌های ملی بانوان و آقایان، طبقه دوم غذا خوری و رستوران و طبقه سوم خوابگاه.

گویا زمینی را هم برای کبدی مشخص کرده اند، اما یک مقاومت‌هایی در برابر این جریان در چم و خم اداری می‌شود که امیدواریم وزیر ورزش دستور رفع آن موانع را بدهد.

آقای سلطانی فر، جناب صالحی امیری و همه شما که در روز مبعث حضرت رسول در سال ۹۶ در جاکارتا با اولین مدال طلای تیمی بانوان در رشته کبدی سربلند کردید و احساس غرور و افتخار به همه ما دست داد و بلافصله تیم مردان طلایی شد، لطفا به همان اندازه که از رییس جوان فدراسیون کبدی می‌گویید نسبت به خواسته هایش هم توجه کنید. او چیزی برای خود نمی‌خواهد هیچگاه برای امتیاز پیش شما نیامده است و اگر امسال بودجه فدراسیونش را نصف پارسال کرده اید سعی کرده شرایط اقتصادی دولت را درک کند و با حداقل‌ها بسازد و بهترین خروجی را داشته باشد، بازیکنان کبدی با دو و سه میلیارد در آمد در یک فصل در لیگ معتبر ستارگان هند بازی می‌کنند (کی فکر می‌کردبازیکنان کبدی بیشتر از فوتبالیست‌ها در آمد داشته باشند)، مربیان ما از اروپا و آمریکا و آفریقا پیشنهادات مربیگری دارند و و آیا این‌ها کافی نیست تا یک زمین به فدراسیون کبدی اختصاص دهید؟
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار