فرخوان مشمولان برای اعزام به خدمت
کد خبر: 981031
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047D5
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان:
رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان از اعلام فراخوان معاونت وظیفه عمومی استان مبنی بر اعزام مشمولان فوق دیپلم به پائین برای اعزام به خدمت دوره ضرورت خبر داد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ" جواد درستکار" گفت: برابر اطلاعیه معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان کلیه مشمولان فوق دیپلم به پائین که برگ اعزام به خدمت به تاریخ 19 آذرماه را دریافت کرده اند می بایست با مراجعه به مراکز پلیس+10 برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

وی افزود: براساس این اطلاعیه مشمولان مذکور می بایست ساعت 7 صبح روز سه شنبه 19 آذرماه در محل شهرک آزمایش شهر اصفهان حضور یافته تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان گفت: عدم حضور به موقع در زمان و محل تعیین شده غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی محرومیت های اجتماعی را برای مشمولان غایب در پی خواهد داشت.

سرهنگ درستکار خاطر نشان کرد: مشمولان می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazife.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار