رقبای آزادکاران ایران مشخص شدند/ مصاف با مدعیان روس
کد خبر: 980581
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00475p
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
حریفان ۶ نماینده کشتی آزاد کشورمان در رقابت‌های بین المللی کشتی جام آلانز روسیه مشخص شدند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: رقابت‌های بین المللی کشتی جام آلانز روسیه از امروز (شنبه) و به مدت ۲ روز در ولادی قفقاز روسیه برگزار می‌شود. بر این اساس نمایندگان کشورمان با مشخص شدند رقبای خود باید از صبح امروز به میدان بروند.

برنامه پیکار‌های نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم علیرضا سرلک در دور نخست به مصاف عظمت توسکایف از روسیه می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان احمد ادریس اف از روسیه و گاریک بارسقیان از ارمنستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۳۰ کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم مجید داستان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با روستم کاراخانوف از روسیه مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان تامخیرلان کارایف و زلیمخان اباکاروف از روسیه می‌رود. در این وزن ۲۲ نفر شرکت کرده اند.

در ۶۵ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان مسلم سایدلایف و بخان گویگریف از روسیه می‌رود. مسابقات این وزن با حضور ۳۱ نفر برگزار می‌شود.

در ۹۲ کیلوگرم محمدجواد ابراهیمی محمدجواد ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با بابولی سولویف از روسیه کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان اصلان بک سوتیف و گورام چرتکویف از روسیه می‌رود. در این وزن ۱۷ نفر حضور دارند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم عباس فروتن پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف احمد باتایف از روسیه می‌رود و در صورت شکست این کشتی‌گیر در دور سوم با برنده آزرت شوگنوف از روسیه و الیزبار اودیکادزه از گرجستان کشتی خواهد گرفت. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور اول در دور دوم با حسن بای رحیم اف از ازبکستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان پاول کریستوف و آتساماز تبلویف از روسیه می‌رود. در این وزن ۱۷ نفر شرکت کرده اند.

بر اساس برنامه این رقابت ها، مسابقات مقدماتی تا مشخص شدن نفرات راه یافته به دیدار فینال امروز (شنبه) و مسابقات شانس مجدد، رده بندی و فینال نیز فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار