قتل زوج سالخورده به خاطر شاخه درخت
کد خبر: 980217
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046zx
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۵
مرد جوانی که به خاطر ریختن شاخه‌های بریده درختان مقابل در خانه‌اش، زوج سالخورده همسایه را به قتل رسانده‌بود، به زودی محاکمه می‌شود.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ۲۳‌بهمن‌سال‌۹۶، مأموران کلانتری‌۱۱۳ بازار از درگیری دو همسایه در یکی از خیابان‌های محله بازار باخبر و راهی محل شدند. اولین بررسی‌ها نشان داد در آن درگیری مرد ۶۰‌ساله به نام اسماعیل با اصابت ضربه چاقو کشته شده‌است و همسرش نیز بر اثر ضربات چاقو زخمی و به یکی از بیمارستان‌های شهر منتقل شده است. با انتقال جسد مرد سالخورده به پزشکی قانونی، تحقیقات میدانی از سوی مأموران پلیس آغاز شد تا اینکه آن‌ها دریافتند، اسماعیل و همسرش به خاطر ریختن آشغال و شاخه‌های درختان هرس شده از سوی شهرداری مقابل در خانه همسایه، با مرد همسایه به نام فرزاد درگیر شده‌اند.

به این ترتیب فرزاد دستگیر و به پلیس‌آگاهی منتقل شد. بازجویی از متهم در جریان بود که خبر رسید، همسر مقتول نیز به خاطر شدت خونریزی فوت کرده است. با فوت زن سالخورده تحقیقات قوت گرفت تا اینکه مرد جوان بعد از اقرار به جرمش در شرح ماجرا گفت: «روز قبل از حادثه، شهرداری شاخه‌های درختان در خیابان را هرس کرده‌بود. فردای آن روز مقتول و همسرش آن شاخه‌ها را از مقابل در خانه‌شان جمع کرده و مقابل خانه من آورده بودند. همین باعث شد به آن‌ها اعتراض کنم، چون آن‌ها قبلاً هم چند بار آشغال‌هایشان را مقابل خانه من گذاشته بودند.» متهم ادامه داد: «وقتی به آن زوج گله کردم و گفتم کارتان اشتباه‌است، آن‌ها به حرفم گوش نکردند و همین باعث درگیری شد. اسماعیل و همسرش شروع به داد و فریاد کردند و با فحاشی آبروی مرا بردند. همین باعث عصبانیتم شد و از داخل خانه کارد آشپزخانه را برداشتم و چند ضربه به آن زوج زدم. قصد کشتن آن‌ها را نداشتم و باور کنید به خاطر عصبانیت در حال خودم نبودم و متوجه رفتارم نبودم.» با اقرار‌های متهم، وی بعد از بازسازی صحنه جرم روانه زندان شد و پرونده بعد از صدور کیفرخواست به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. به این ترتیب مرد جوان با درخواست قصاص از سوی فرزندان دو مقتول به زودی محاکمه خواهد شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار