حذف قبوض کاغذی گاز ،گامی در جهت دولت الکترونیک
کد خبر: 980119
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046yN
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
مدیر عامل شرکت گاز البرز تاکید کرد
مدیر عامل شرکت گاز البرز گفت : دولت الکترونیک یک انتخاب نیست بلکه یک الزام قانونی است ،که تمامی سازمان ها برای تحقق آن باید تلاش کنند.

حسین تقی‌نژاد افزود:  شرکت گاز نیز در همین راستا از چند سال قبل حرکت هایی را شروع کرده  که از جمله آن می توان به میز خدمت که نوعی خدمات الکترونیکی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد و یا پرداختها ی قبوض گاز که در چند سال اخیر از حالت فیزیکی (مراجعه حضوری به بانک)به شیوه الکترونیکی(غیر حضوری در بانک) تغییر یافته نام برد .

وی ادامه داد : شرکت گاز البرز 850هزار مشترک گاز دارد، که با توجه به دوره های یک ماهه تا 45 روزه، سالانه هشت میلیون و 500 هزار قبض گاز کاغذی صادر می کرد که  مستلزم صرف  انرژی و هزینه زیادی برای چاپ ، صدور و تحویل این قبوض در سطح استان بود .

مدیر عامل شرکت گاز البرز  افزود : استفاده از تجهیزات پر هزینه و ارز بر مانند چاپگر ها  و کاغذ را نیز باید به این مشکلات افزود که در شرایط فعلی کشوربه صلاح نبود و بر همین اساس شرکت گاز البرز را برآن داشت تا با حذف قبوض مصرف گاز از اواخر آذر ماه سال جاری با ایجاد درگاههای پرداختی امن از اتلاف این گونه هزینه های سر بار جلو گیری کند.

تقی‌نژادگفت : مشترکین محترم نگران در گاه های پرداختی و سوء استفاده های احتمالی از این در گاه ها نباشند چرا که شرکت گاز تضمین می نماید که از درگاه بانک های معتبراجازه ورود و پرداخت می دهد.ما هشت درگاه مجاز بانک های معتبر را فعال کرده ایم که هر اپلیکیشنی نتواند پرداخت قبوض گاز را پشتیبانی کند.

مدیر عامل شرکت گاز البرز همچنین در ادامه با اشاره  به  شروع زود  هنگام فصل سرما  در کشور از جمله استان البرز گفت : با وجود کارهای انجام شده و تقویت شبکه توزیع ، شرکت گاز البرز برای تامین گاز مصرفی شهروندان ساکن در شمال و غرب کرج همچنان با دشواری مشکلاتی مواجه است تا بتواند فشاز گاز را در منازل این منطقه بصورت پایدار حفظ کند .

وی تاکید کرد :  خوشبختانه در چهار سال گذشته هیچگونه قعطی گاز در استان نداشته ایم.حتی در برف سنگین سال گذشته برق و آب قطع شد اما با تلاش شبانه روزی همکارانم گاز شهری قطع نشد که این مهم میسر نبود مگر با دانش و همت همکارانم در روز های سخت برفی  که امیدواریم امسال نیز چون سال های گذشته از این آزمون سر بلند  گذر کنیم.

مدیر عامل شرکت گاز البرز در خاتمه ضمن تشکر مجدد از تلاش رسانه های استان برای پیشبرد اهداف و برنامه های این شرکت اظهار امیدواری کرد این همدلی و همیاری برای ارتقاء سطح کیفی خدمات به مردم فهیم این استان روز به روز افزایش یابد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار