مقابل افراط و تفریط های تمام جناح‌های سیاسی می ایستیم
کد خبر: 979808
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046tM
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
فرماندار شهرستان اسلامشهر:
مسعود مرسلپور گفت: در راستای صیانت از آرای مردم، در مقابل افراط و تفریط تمام جناح‌های سیاسی مقاومت کرده و می ایستیم.
محمدرضا عباسی

مسعود مرسلپور در آیین تکریم و معارفه بخشدار احمدآباد مستوفی شهرستان اسلامشهر، که در سالن اجتماعات این بخشداری برگزار شد، اظهار کرد :در راستای صیانت از  آرا ،مردم قول می‌دهم با تمام وجود و بدون هرگونه رو در بایستی، با افراط و تفریط تمام احزاب و جناح‌های سیاسی و رفتارهایی که آب به آسیاب دشمن می ریزند، مقاومت کرده و برخورد می‌کنیم.

 مرسل پور با اشاره به آغاز ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی ،افزود: نباید بگذاریم دشمنان نظام از مطالب و سخنان دوستان خودی، با پازل بندی و سوء استفاده از مطالب دوستان ،باعث لطمه زدن به کشور شوند .

و ی با بیان اینکه یکی از اهداف دشمنان ایجاد جو روانی و ناآرام در آستانه انتخابات بود ،تاکید کرد: انتخابات کار بزرگی در جهت پایبندی به قانون و دموکراسی در کشور است، که حتی در زمان بمباران شدید رژیم بعثی ،نه انتخابات تعطیل شد و نه تاثیری در روحیه مردم  گذاشت ،بلکه باعث رفتار دشمن آن باعث حضور هرچه بیشتر مردم در پای صندوق‌های رای شد .

فرماندار شهرستان اسلامشهر ،بیان کرد:: در طول ۴۰ سال گذشته از عمر انقلاب اسلامی هر وقتی نامی از انتخابات برده شده و بحث برگزاری انتخابات مطرح می شود ،دشمنان با طراحی سناریوهای مختلفی سعی در خدشه وارد کردن ،به امر انتخابات داشته‌اند که با بیداری و هوشیاری و بصیرت مردم تمام توطئه‌ها و نقشه‌های آنها خنثی و نقش بر آب شده است .

وی با تاکید بر اینکه همه مسئولین نظام در هر رده‌ای که هستند ،به این امر واقفند مردم در مورد مسائل معیشتی و اقتصادی با مشکل مواجه هستند ،گفت: در زمان جنگ تحمیلی همه در کشور با مشکلات اقتصادی روبرو بودیم، اما در شرایط فعلی این مشکلات به دلایل مختلف از جمله گردش آزاد اطلاعات، وجود شبکه های اجتماعی مختلف در فضای مجازی، فضاسازی و عملیات روانی شدید از سوی دشمنان و مهمتر از آن ها ،تجدد افکاری که بین افراد مختلفی از جامعه به وجود آمده ،باعث شده که مشکلات بیشتر جلوه کند که در واقعیت این چنین این نیست.

 مرسل پور با اشاره به وجود بروز حوادث اخیر در کشور و سطح شهرستان اسلامشهر، تاکید کرد: در حوادث اخیر برخی از آشوبگران در جلسات خصوصی تری که داشتند ،با تمرکز بر شهرستان اسلامشهر سعی کردند، خسارات زیادی به منطقه و نظام وارد کنند که بصیرت و آگاهی اقشار مختلف مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان و ایثار و فداکاری اعضای شورای تامین ،نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج مردمی باعث شد، آنچه که اشرار تصمیم داشتند ،اجرا کنند رخ ندهد و بساط شرارت آنها خیلی زود برچیده شود.

وی با تاکید بر این که اکثر قریب به اتفاق مدیران شهرستان اسلامشهر افراد از افراد باتجربه و با انگیزه و متدین هستند، بیان کرد: خدمات صادقانه مدیران و مسئولین منطقه به مردم باعث شد ،تا مردم با آشوبگران همراهی نکنند و این عدم همراهی مردم از اغتشاشگران نشان از رضایتمندی مردم از شرایطی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برای خود به وجود آورده ،است.

فرماندار اسلامشهر با اشاره به اینکه رضایت مردی رضایتمندی مردم در جهت حفظ نظام کمک می‌کند، خاطرنشان کرد :در شرایط فعلی کشور هر فرد مسئولی، در هر سمت و مسئولیت سیاسی و مسند سیاسی فرهنگی اقتصادی و ... باشد، با خدمت و کار کردن برای مردم و رفع مشکلات آنها، به جنگ معاندین و مخالفین نظام رفته و به عنوان رزمنده جنگ اقتصادی در کشور حافظ منافع نظام است.

در این مراسم طی حکم صادره از سوی استاندار تهران ،احسان بهرامی نژاد به سمت سرپرست بخشداری احمدآباد مستوفی منصوب و از خدمات یکساله امیر یقین لو بخشدار سابق این بخش تجلیل به عمل آمد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار