دوره های شناخت مهدویت در کرج برگزار می شود
کد خبر: 977134
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046CE
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج خبرداد
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج گفت : سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج با همکاری بنیاد مهدویت استان، دوره های مسیر مهدویت با محوریت شناخت امام زمان (عج) را در فرهنگسراهای شهر کرج برگزار می کند.

علیرضا رحیمی با اشاره به اهمیت موضوع شناخت حضرت حجت (عج) و مسیر مهدویت، اظهار داشت: برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گام برداشتن در مسیر تحقق اهداف عالی نظام و همچنین رسیدن به آرمان های اسلامی باید با شناخت بیش از پیشِ الگوهای زندگی مهدوی، اقدامات تاثیرگذاری در شیوه زندگی خانواده ها و سطح جامعه انجام شود.

وی با بیان اینکه عدالت محوری، زندگی مسالمت آمیز و برابر، وحدت و مقابله با فتنه ها از اساسی ترین نکاتی است که باید به آن دست پیدا کرد، گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج با همکاری بنیاد مهدویت استان، دوره های مسیر مهدویت با محوریت شناخت امام زمان (عج) را در فرهنگسراهای شهر کرج برگزار می کند.

به گفته این مسول؛ با تشکیل این نشست ها و دوره های آموزشی به اهدافی مانند ایجاد شبکه های ارتباطی بین مردم و شهروندان محترم و گسترش فرهنگ مهدوی، تقویت شناخت خانواده ها بویژه نسل جوان و در سطح جامعه عدالت محوری حقیقی تحقق می یابد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار