آمریکا دشمن استقلال خواهی و استکبارستیزی ملت ایران است
کد خبر: 976159
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045wV
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در مراسم راهپیمایی دانش آموزان کرجی ضمن تبریک این روز بزرگ به جوانان و نوجوانان گفت: ایرانیان غیور در یک چله استکبارستیزی و دفاع از محرومان موفق شده اند و توانسته اند که استکبار ستیزی را به ماورای مرز‌های خود برسانند.
سردار جوانی گفت: درود خداوند بر چنین مردمی که نمونه مبارزه با استکبار هستند و مصداق مبارزه با ظالمین. ملتی که با تهدید‌ها و هر نوع توطئه دشمنان مبارزه کرده و امروز سرمشق سایر آزادی خواهان جهان شده اند.

وی در ادامه افزود: حوادث ۱۳ آبان در سال‌های ۴۳ و ۵۷ و ۵۸ در واقع نمونه حرکت مبتنی بر اعتقاد و عقلانیت انقلابی است. شاید کسانی در راه مبارزه با اسکتبار تردید ایجاد کنند، اما ملت هوشیار و معتقد ما می‌دانند که حرکت استکبارستیزی مبتنی بر آموزه‌های دینی ماست و از آن دست نخواهیم کشید.

جوانی با اشاره به معنادار بودن حرکت‌های انقلابی تصریح کرد: جوانان ما و دانش آموزان و دانشگاهیان می‌دانند که این حرکت مبتنی بر تعصب و هیجان نبوده است بلکه این حرکت برپایه دین مداری، خرد انقلابی و حفظ ارزش‌های انسانی است.

این مقام مسئول افزود: ملت ایران راه رفتن به قله‌های پیشرفت مادی و دینی را پیش روی خود دارد و لذا امروز شما یک امر عبادی را انجام می‌دهید. فریاد‌های شما، شعار‌های شما و حضور شما عبادت است. زیرا این کار اجرای دستور، ولی فقیه زمان است بر علیه طاغوت زمان. شعار مرگ بر آمریکا شعار مومنین است و شعار کسانی است که خلوص در بندگی خود دارند.

وی گفت: در سالی که حکومت پهلوی سند بردگی و لایحه کاپیتولاسیون را به تصویب رساند حضرت امام راحل (ره) فریاد برآورد و همه را به فریاد زدن فراخواند و گفت به پا خیزید که ملت ما را فروختند.

وی خاطر نشان ساخت: در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ زمین دانشگاه تهران آغشته به خون جوانان ما شد و دانش آموزان و دانشجویانی که به امام خود لبیک گفتند در مقابل رژیم آمریکایی ایستادند و به شهادت رسیدند. در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ حرکت انقلابی و هوشمندانه و به هنگام دانشجویان مسلمان در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بود که در آن زمان به مرکز توطئه و جاسوسی تبدیل شده بود.

این مقام مسئول با اشاره به دشمنی شبکه‌های معاند خاطر نشان ساخت: امروز شبکه‌های مختلف به دنبال ایجاد تردید در اذهان جوانان ما هستند تا بگویند که مشکل آمریکا تصرف سفارتخانه اش است، اما همه می‌دانند که حرکت انقلابی و هوشمندانه دانشجویان در دفاع از منافع و استقلال ملت ایران است که با ریختن خون جوانان ما به دست آمده است.

وی گفت: در آن زمان امام راحل (ره) از اقدام به هنگام و هوشمندانه دانشجویان حمایت کرد و آن را حرکتی بزرگ و بیمه کننده انقلاب ایران دانست. ۷۶ جلد کتاب منتشر شده از اسناد لانه جاسوسی نشان دهنده مشکل آمریکا با استقلال خواهی، پیشرفت، هویت اسلامی و استکبارستیزی ملت ایران است.

سردار جوانی با اشاره به جمله معروف حضرت امام راحل (ره) که «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند» تصریح کرد: در زمانی که ایشان این جمله را فرمودند، شاید عده‌ای تصور کردند که امام با تجهیزات و قدرت آمریکا آشنایی ندارد، ولی امام آمریکا را به عنوان شیطان بزرگ معرفی کرد. وی اعتقاد داشت اگر ملتی در انقلاب خود متحد باشد و با انسجام و بصیرت به راه خود ادامه دهد بدون شک خداوند متعال این اتحاد را یاری می‌بخشد.

وی گفت: در این ۴۰ سال ثابت شده است آمریکا با تمام توانش شکست پذیر است و تنها کسی که هرگز شکست نخواهد خورد خداوند است.

در پایان این راهپیمایی با شکوه، بیانیه دانش آموزان در این راهپیمایی قرائت شد و حاضرین با فریاد‌های الله اکبر بند‌های آن را مورد تایید قرار دادند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار